ALSEN z gamingowym rodowodem

Alsen – sieć franczyzowa salonów komputerowych zlokalizowanych w całej Polsce wraz z partnerami tytularnymi Ballistix, Trust Gaming oraz LG zaprezentuje swoje stanowisko na 170 m2 podczas targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej Poznań Game Arena 2017.

Counter Strike, League of Legend, Hearthstone na najlepszym sprzęcie

Podczas trzydniowego eventu gamingowego organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie na stoisku Alsen w hali 7A będzie możliwość przetestowania najnowszych modeli komputerów Alsen PC dedykowanych graczom. Na dwudziestu stanowiskach gamingowych zbudowanych z podzespołów marki Ballistix, a także wyposażonych w akcesoria marki Trust (myszki, klawiatury, słuchawki) oraz monitory LG, będzie okazja do zagrania w najpopularniejsze gry takie jak: Counter Strike, League of Legend, Hearthstone. Na stoisku zostanie premierowo zaprezentowany, zbudowany specjalnie na PGA 2017, komputer gamingowy Alsen Custom PC.

alsen-1.jpg

Fifa z profesjonalnymi zawodnikami Alsen-Team

W strefie konsol fani piłki nożnej sprawdzą poziom swoich umiejętności z profesjonalnymi graczami drużyny e-sportowej Alsen-Team dywizji FIFA. Obok piłkarskich rozgrywek sympatycy wyścigów Formuły 1 będą mieli możliwość zasiąść do wirtualnego symulatora bolidu. Dodatkowymi atrakcjami symulatora będzie obecność klasycznych pojazdów takich jak: McLaren z 1988 roku oraz Ferrari z 2002 roku.

 

Zmontuj to!

W strefie Ballistix, każdy może się sprawdzić przy montażu podzespołów komputerowych na czas.
Dodatkowo na stanowisku będzie umiejscowiona strefa sprzedażowa, w której będzie można zapoznać się z dedykowaną ofertą gamingową w promocyjnych cenach tylko podczas Poznań Game Arena oraz nabyć monitory LG, akcesoria gamingowe marki Trust, a także podzespoły komputerowe Ballistix.

W srócie - będzie się działo turniejowo!

Podczas trzech dni wypełnionych atrakcjami są przewidziane turnieje drużynowe Counter Strike w systemie pucharowym, League of Legend oraz Hearth Stone, za które przewidziane są atrakcyjne nagrody indywidualne oraz drużynowe. Ponadto będzie istniała możliwość zmierzenia się w turnieju FIFA z graczami Alsen-Team. Przez cały okres trwania targów organizowane będą przez prowadzących konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów stoiska. Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli gier komputerowych do aktywnego udziału w atrakcjach na stoisku Alsen.

alsen-2.jpg

Razem z Trust Gaming!

Firma Trust International istnieje na rynku od 1983 roku i jest aktywnym, globalnym producentem wysokiej jakości akcesoriów i sprzętu komputerowego oraz elektronicznego. Jedną z kluczowych linii artykułów holenderskiego producenta jest marka Trust Gaming. Oferuje ona zaawansowany technologicznie sprzęt gamingowy dla profesjonalnych graczy, w tym m.in.: myszki, klawiatury, słuchawki, mikrofony, głośniki i kamerki internetowe. Cały gamingowy arsenał od Trust Gaming znajdziecie także na stoisku Alsen!

tg-alsen-1.jpg

***

ALSEN.pl to jedna z największych sieci franczyzowych w Polsce działająca na rynku nowych technologii. Do sieci należy ponad 400 sklepów na terenie całego kraju. Salony komputerowe należące do sieci zajmują się sprzedażą detaliczną oraz oferowaniem usług w zakresie serwisu i wsparcia technicznego. Na ofertę ALSEN składają się m.in. laptopy, komputery PC, sprzęty komputerowe, urządzenia mobilne, wszelkiego rodzaju komponenty i peryferia komputerowe, rozwiązania telekomunikacyjne, a także urządzenia drukujące i materiały eksploatacyjne. Sieć ALSEN popularyzuje metodę zakupów przez Internet z możliwością odbioru osobistego zakupionego towaru w dowolnie wybranym sklepie na terenie całego kraju, a także serwisu pogwarancyjnego w Centrali Alsen oraz salonach partnerskich.

Wstecz