Allegro - to czego szukasz na PGA!

Czy wiesz czego gracze szukają na Allegro? To i tak mniej, niż Allegro szykuje na swoim stoisku podczas PGA!

Już w najbliższy weekend oczy graczy z całej Polski zwrócone będą na Stolicę Wielkopolski i odbywające się tam targi Poznań Game Arena. Na odwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie czeka mnóstwo atrakcji. Warto zajrzeć na stoisko Allegro, gdzie możemy się spodziewać wielu ciekawych aktywności, w tym spotkań z gwiazdami świata gamingowego.

 

Czego szukają gracze?

 

Allegro to największa platforma transakcyjna online w Polsce. Portal mocno angażuje się w sprzedaż produktów dla graczy. Każdego roku za jego pośrednictwem sprzedawanych jest blisko 2,5 miliona gier. Najpopularniejszymi kategoriami wśród konsol są: Playstation 4, PlayStation 3, XBOX One. Jeśli chodzi o tematykę gier, prym wiodą strzelanki, gry akcji i gry sportowe. W tym roku użytkownicy Allegro najchętniej wybierali symulator piłki nożnej – FIFA 18. Na podium znalazły się także Resident Evil 7 i Mass Effect: Andromeda. Rok 2017 to przede wszystkim premiery, te do tej pory odbyły się aż 22 razy, a przed nami jeszcze 11. To nie wszystko, co w swoim zanadrzu ma Allegro. Dlatego warto odwiedzić ich stoisko podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena.

 

Co gracze znajdą?

 

Na fanów czeka aż 30 stanowisk. Przybywający będą mogli spróbować swoich sił w takie tytuły jak: Playerunknown’s Battlegrounds, Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. W roli prowadzących wystąpią Norbert „Dis” Gierczak i Jacek „Highstyled” Kamiński. Nie zabraknie też gości, którzy będą regularnie się pojawiali. Allegro odwiedzą: Izak, Nervarien, Jankos, Easy i Saju z InetkoxTV, Kubon, ArQuel, Bonkol, Niklaus, MKRR3 i Emil. Szykuje się świetna zabawa!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact