3 rewelacyjne tytuły od Moonlit

Pojedynki magów, technologiczny imperator i fabularne rozgrywki pełne humoru będą czekać na Was na stoisku krakowskiego studia.

Ignis

Ignis to dynamiczna gra zręcznościowa o pojedynkach magów. Jako jeden z najpotężniejszych czarodziejów na świecie weźmiecie udział w wielkim turnieju, którego wynik zdeterminuje losy świata. Odkryjecie świat nasycony magią w każdej swojej cząstce i poznacie historię kamieni Ignis. W pełni kontrolując ścieżki swoich pocisków, manipulując terenem i przyzywając mistycznych sojuszników pokonacie przeciwników i zdobędziecie niewyobrażalną moc. Na stoisku Moonlit podczas PGA sprawdzicie kto z Was jest najpotężniejszym magiem na świecie!

ignis-1.jpg

The Final Frontier

The Final Frontier to taktyczna gra, w której wcielicie się w rolę rebeliantów próbujących obalić technologiczną dyktaturę Imperium. Przyjmując na siebie obowiązki dowódcy eskadry okrętów kosmicznych spróbujecie przetrwać w niebezpiecznym kosmosie kontrolowanym przez gwardię imperialną, zróżnicowane rasy ludzkie i gwiezdnych piratów. Raz za razem stoczycie walki w nowatorskim systemie łączącym zręcznościowe manewrowanie flotą z zastosowaniem fizyki ciał w przestrzeni kosmicznej. Pokonajcie swoich przeciwników dzięki sprytowi i odpowiedniemu pozycjonowaniu. Przekonacie się sam jak wiele razy możecie umrzeć walcząc o wolność.

tff-1.jpg

Pok

Pok to humorystyczna gra fabularna sterowana jednym przyciskiem. Całość mechaniki poruszania, zagadek logicznych i dialogów jest zrealizowana za pomocą minimalistycznego systemu kontroli. Główny gameplay jest podobny do gier przygodowych 2D, opiera się na zagadkach, dialogach i odkrywaniu historii świata. Wszystko to wspierane jest śliczną grafiką lowpoly z ręcznie malowanymi teksturami.

pok-1.jpg

Ignis, The Final Prontier i Pok to aż 3 mocne powody, by stoisko studia Moonlit wpisać na swoją listę obowiązkowych punktów program PGA 2017.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact