3, 2, 1… SPRITE!

Sprite, najlepszy specjalista ds. orzeźwienia, został po raz trzeci sponsorem głównym Poznań Game Arena!

Co leży u podstaw wieloletniej współpracy? Ogromna wartość gamingu jako wciąż dynamicznie rozwijającego się trendu pokoleniowego i propagatora konwentów największych twórców internatowych. Każdego roku podczas PGA Sprite pozytywnie zaskakuje zebranych przygotowanymi stoiskami i formułami. Nie inaczej będzie w 2017!

Tym bardziej, że...

W 2017 marka Sprite zmieniła formułę na bardziej przeorzeźwiającą i dostarczającą mniej kalorii. Dlatego podczas tegorocznej edycji PGA fani targów oraz marki mogą spodziewać się nowych atrakcji. Nowa orzeźwiająca formuła Sprite skierowana jest zwłaszcza do tych, którzy cenią sobie życie w zgodzie ze sobą, kreatywność i innowacyjność. Brzmi znajomo? Gamingowo? Charakterystyczne dla Sprite połączenie cytryny i limonki daje wyjątkowo orzeźwiający smak. Dodatkowo, nowa formuła Sprite ma obniżoną kaloryczność. Teraz w 100 ml napoju jest jedynie 9 kcal.

A na stoisku Sprite podczas Poznań Game Arena 2017 czeka na Was moc atrakcji, spotkania z gwiazdami YouTube i ogrom emocji! Bądźcie gotowi na najlepsze wrażenia!

 

sprite3.jpg

,

sprite1.jpg

sprite2.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact