2 gry od Jujubee czekają na Was!

Katowickie studio przygotowało dla Was 2 pozycje, które powinny znaleźć się na Waszej liście obowiązkowych gier do przetestowania podczas PGA. Poznajcie Kursk i Realpolitiks!

Jujubee to polskie studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, założone w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników studiów CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Przynajmniej dwie z ich produkcji zobaczycie także na PGA!

 

GRA KURSK

12 sierpnia 2000 roku na Morzu Barentsa zatonął rosyjski okręt atomowy K-141 Kursk. Okoliczności tej katastrofy, w której zginęło 118 marynarzy, po dziś dzień są niejednoznaczne i budzą wiele kontrowersji.

kurks-1.jpg

KURSK to pierwsza w historii gra dokumentalna, silnie inspirowana tymi tragicznymi wydarzeniami. Tytuł, tworzony z dużym naciskiem na realizm i na należyte opowiedzenie tej dramatycznej historii, będzie bazował na rozwiązaniach znanych z gier przygodowych, survivalowych i szpiegowskich. Rozgrywka będzie ukazana z perspektywy pierwszej osoby, zaś gracz będzie świadkiem i uczestnikiem zdarzeń mających miejsce przed, jak i po katastrofie.

Produkcja zostanie wydana na komputery PC i Mac, zaś w późniejszym terminie na konsole nowej generacji PlayStation 4 i Xbox One.

 

GRA REALPOLITIKS

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, walki z globalnym terroryzmem, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.

Jujubee zaprasza na swoje stoisko nr 47 w hali 5A!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact