#1DZIEN1KONKURS rusza dzisiaj - poznajcie nową formułę!

3 tygodnie codziennych konkursów, 4 sponsorów, ponad 100 nagród do wygrania i mnóstwo zabawy! Najlepszy sprzęt gamingowy oraz wejściówki na PGA VIP DAY czekają na kreatywnych!

#1DZIEN1KONKURS to już nasz tradycyjny konkurs, w których można zgarnąć wejściówki PGA VIP DAY i cenne nagrody od naszych sponsorów. Na PGA 2017 gamingowymi cackami rozpieszczą Was:

Poniedziałek z:

hama_logowww.jpg

Wtorek z:

modecom_logo_www.jpg

Środa i czwartek z:

media_markt_logowww.jpg

Piątek z:

lg_logo.jpg


W tym roku – zgodnie z Waszymi sugestiami – uruchamiamy nową formułę Waszego ulubionego konkursu. Nadal będzie ponad 100 nagród do wygrania, nadal będzie mnóstwo zabawy i emocji, ale tym razem liczy się nie czas wysłania, a kreatywność odpowiedzi. Stawiamy na jakość!

Jak wziąć udział w #1DZIEN1KONKURS 2017?

  1. Każdego dnia na naszej stronie www.gamearena.pl będzie pojawiać się news oznaczony hastagiem: #1dzien1konkurs. Warto go przeczytać jeszcze przed zadaniem konkursowym – znajdziecie tam mnóstwo przydatnych podpowiedzi!

  2. Tego samego dnia o godzinie 20.00, na naszym fanpage www.facebook.com/PoznanGameArena pojawi się pytanie konkursowe nawiązujące do powyższego artykułu.

  3. Będziecie mieli tylko 4 godziny, aby w ciekawy sposób odpowiedzieć w komentarzu pod wpisem konkursowym na FB na zadane pytanie.

  4. Kolejnego dnia jury wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi i nagrodzi je gamingowym i/lub multimedialnym sprzętem oraz wejściówką na PGA VIP DAY!

  5. Potem wystarczy, że autorzy wyróżnionych komentarzy napiszą na priv na Facebooku kto jest zwycięzcą i jednocześnie odbiorcą nagrody (imię  i nazwisko) oraz na jaki adres e-mail przesłać bilet na PGA VIP DAY.

Graj z nami o najlepsze nagrody kazdego dnia!

Regulamin konkursu do pobrania tutaj: 1dzien1konkurs-2017-09-09.pdf

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact