11 bit studios z 4 perełkami polskiego game devu

Na swoim stoisku twórcy z 11 bit studios zaprezentują wszystkie gry, których jeszcze nie ma na rynku, ale będą dostępne zarówno dla zwiedzających jak i dla prasy. Ciekawi tytułów?

Wśród gier, które niebawem podbiją świat pod polskim sztandarem 11 bit studios, znajdziecie same wyczekiwane pozycje. A dobrze wiecie, że „11 bit studios” oznacza najlepszą rozgrywkę w doskonałym klimacie.

Tower 57

To opracowana z myślą o komputerach stacjonarnych strzelanka z widokiem z lotu ptaka. Projekt przenosi gracza w czasie do produkcji znanych z komputerów Amiga, zarówno pod względem stylistyki, jak i mechanizmów rozgrywki.

tower-1.jpg

Frostpunk

Tutaj gracze przenoszą się do mroźnego świata, w którym wirtualny survival  i podejmowanie trudnych decyzji decyduje o powodzeniu bądź fiasku rozgrywki. Od waszych decyzji będzie zależeć przyszłość ludzkości.

frostpunk-1.jpg

Moonlighter

W tej grze wcielicie się w postać sklepikarza, którego ambicją jest stać się prawdziwym bohaterem, a droga do tego celu wiedzie przez niebezpieczne i wypełnione rozmaitymi przeciwnikami lochy. Od zera do bohatera? Sprawdzicie sami podczas PGA!

moonlighter-1.jpg

Children of Morta

W grze wykonanej w klasycznej pixel-artowej stylistyce wcielicie się w członków rodziny Bergsonów, którzy poprzysięgli chronić tytułową górę Morta. To właśnie pod nią drzemie prastare źródło życia. Na skutek działania tajemniczej siły, zostaje ono jednak skażone, a wszystkie żywe stworzenia zamieniają się w opętane bestie. Zadaniem gracza jest odnalezienie magicznych nasion i przywrócenie równowagi na świecie. Podejmiecie wyzwanie?

childrenofmorta-1.jpg

O 11 bit studios

W 2009 grupa branżowych weteranów połączyła siły i założyła 11 bit studios. Przed wyruszeniem w drogę zebrali drużynę, a po roku narodziło się nasze pierwsze dziecko – Anomaly Warzone Earth. Gra szybko odniosła sukces, osiągając dobre wyniki sprzedaży i zdobywając prestiżowe nagrody, w tym Apple Design Award.

Jesienią 2014 roku This War of Mine, niezwykła produkcja tego studia, ujrzała światło dzienne. Koszty produkcyjne zwróciły się w pierwszy weekend po premierze. Tytuł otrzymał ponad 100 nagród, a artykuły o nim ukazały się na łamach prasy na całym świecie, w tym w magazynach TIME, EDGE, czy Washington Post.

Koniecznie udajcie się na stoisko 11 bit studios i sprawdźcie co niebawem będzie rządzić w domach graczy na całym świecie.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact