Aktualności
14.08.2018
Ruszyła sprzedaż biletów na najważniejsze w Polsce wydarzenie pozwalające na spotkanie w jednym miejscu fanów i YouTuberów Gamingowych. Nie może Cię tu zabraknąć!

[ więcej ]


30.07.2018
Weź udział w konkursie na naszym Facebook'u i wygraj bilet VIP DAY na tegoroczną edycję PGA!

[ więcej ]


19.07.2018
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów esportu zamienią halę nr 5 w prawdziwą mekkę elektronicznej rozrywki! Przed nami finały ESL Mistrzostw Polski oraz turniej ESL Pro European Championship! A to nie wszystkie atrakcje jakie czekają na uczestników tegorocznej edycji Poznań Game Arena!

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


22.06.2018
Rozpoczynamy sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Poznań Game Arena. Największe targi gier komputerowych w Polsce już 12-14 października 2018r! Kup bilet już dziś!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact