Modecom Cosplay

30 profesjonalnych cosplayerów, 30 fantastycznych nagród, 1 godzina niezapomnianego show!

Jak co roku na PGA gościliśmy na naszej scenie finalistów konkursu Cosplay. Każdy z nich zaprezentował w specjalnym pokazie własnoręcznie wykonane kostiumy z Waszych ulubionych gier. Cosplay, czyli niesamowita pasja łącząca odgrywanie postaci jak i tworzenie przebrań, to fenomen, który towarzyszy nieodłącznie naszemu wydarzeniu od lat!

Także i zeszłorocznej edycji konkursem zaopiekowała się nasza Ambasadorka, Aleksandra " Shappi" Tora - polska cosplayerka, która w zawodach międzynarodowych została dwukrotnie uhonorowana tytułem Mistrza Europy. Shappi zadbała o komfort uczestników podczas zbierania zgłoszeń jak i na samej imprezie.

Zawodnicy rywalizowali aż o trzy tytuły:

Najlepszy Strój
Najlepsze show
Grand Prix – najlepszy strój i show

Nasz partner MODECOM ufundował dla każdego występującego cosplayera wysokiej jakości sprzęt, a dla trzech najlepszych finalistów dodatkowo przyznał fantastyczne nagrody. Dla głównego zwycięzcy Grand Prix, LG także przewidziało nagrodę specjalną: monitor idealny dla graczy.

Konkurs oceniało profesjonalne jury, które kierowało się takimi kryteriami jak najlepsze wykonanie techniczne stroju czy odegranie charakteru postaci.

Szczegółową listę nagrodzonych znajdziesz tutaj

Zobacz fotorelację

[ Wstecz ]