O konkursie

30 profesjonalnych cosplayerów, 30 fantastycznych nagród, 1 godzina niezapomnianego show!

Jak co roku na PGA będziemy gościć na naszej scenie finalistów konkursu Cosplay.  Każdy z nich zaprezentuje w specjalnym pokazie własnoręcznie wykonane kostiumy z Waszych ulubionych gier. Cosplay, czyli niesamowita pasja łącząca odgrywanie postaci jak i tworzenie przebrań, to fenomen, który towarzyszy nieodłącznie naszemu wydarzeniu od lat!

Także i w tym roku konkursem zaopiekuje się nasza Ambasadorka, Aleksandra " Shappi" Tora - polska cosplayerka, która w zawodach międzynarodowych została dwukrotnie uhonorowana tytułem Mistrza Europy. Shappi zadba o komfort uczestników podczas zbierania zgłoszeń jak i na samej imprezie.

Już w niedzielę 14października 2018 r. będziecie mogli zobaczyć aż 30 wybranych uczestników na scenie Twitcha, którzy będą rywalizować aż o trzy tytuły:

Najlepszy Strój
Najlepsze show
Grand Prix – najlepszy strój i show

Nasz partner MODECOM ufunduje dla każdego występującego cosplayera wysokiej jakości sprzęt, a dla trzech najlepszych finalistów dodatkowo przyzna fantastyczne nagrody. Dla głównego zwycięscy Gran Prix, LG także przewidziało nagrodę specjalną: monitor idealny dla graczy.

Konkurs oceniać będzie profesjonalne jury, które kierować się będzie takimi kryteriami jak najlepsze wykonanie techniczne stroju czy odegranie charakteru postaci, ale i WY będziecie mieli swój głos. Już po PGA internetowo przeprowadzimy głosowanie na nagrodę publiczności!

Nie zwlekaj i weź udział w najbardziej widowiskowym konkursie Poznań Game Arena 2018!

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact