Organizator: Grupa MTP

Cosplay Show

22.05.2020 14:14:36

Podziel się

Pokazy twórców Cosplay są obecne na Poznań Game Arena od samego początku istnienia targów. Od 2014 roku obecność cosplayerów przybrała formę pokazu/konkursu Cosplay Show, który odbywa się w ostatni dzień PGA a najlepsze przebrania i gra sceniczna zostają oceniane i nagradzane.

Prestiżowy pokaz i setki twórców na PGA

Cosplay Show podczas PGA, to prestiżowa rywalizacja 30 finalistów konkursu na najlepszy strój i wcielenia się w postać z gry, filmu lub szeroko pojętej popkultury.

Oprócz samego konkursu, każda edycja Poznań Game Arena przyciąga blisko 500 twórców w przebraniach, których można spotkać na stoiskach oraz halach targowych. Nasi uczestnicy, chętnie fotografują się w towarzystwie Cosplayerów, którzy swoim strojem oraz odpowiednim "wczuciem się" w odgrywane postaci, robią prawdziwe show, nie tylko podczas niedzielnego pokazu :) 

 

Shappi i wspaniała społeczność twórców. 

Konkurs Cosplay Show podczas PGA zyskał swój prestiż, oraz obecną formę, dzięki owocnej współpracy ze współorganizatorką przedsięwzięcia, czyli Aleksandrą Torą znaną w świecie cosplay jako Shappi Workshop. Ola co roku czuwa nad zgłoszeniami do konkursu, nad skompletowaniem jury oraz jak najlepszym przebiegiem całego pokazu i działaniem strefy cosplay podczas PGA. 

PGA Cosplay Show 2021 - najważniejsze informacje wkrótce...

 

Dokumenty do pobrania: 

- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

- ZGODA RODZICA PGA COSPLAY SHOW 

- ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

- ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU (osoba niepełnoletnia)

- REGULAMIN KONKURSU