AKTUALNOŚCI

KUP BILET

PGA 2020: sprzedaż biletów startuje 29 listopada

Już wkrótce będziecie mogli nabyć wejściówki, które pozwolą Wam wziąć udział w największym gamingowym evencie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zakończone przed dwoma tygodniami targi Poznań Game Arena okazały się rekordowe w historii tego wydarzenia. Przez trzy dni Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedziło 79 347 zwiedzających, co jest dowodem na niesłabnącą popularność imprezy, której organizatorem jest Grupa MTP. Liczne grono wystawców na czele z najpopularniejszymi markami gamingowymi dostarczyło wiele pozytywnych emocji, które jeszcze na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Poznań Game Arena 2019 to już jednak historia i czas zacząć przygotowania do przyszłorocznej edycji. Zaraz po zakończeniu tegorocznych targów pojawiły się liczne zapytania o dostępność biletów na następne PGA. Dziś możemy zdradzić, że sprzedaż wejściówek rozpocznie się w piątek, 29 listopada. Bilety, podobnie jak ostatnim razem, będą dostępne na platformie biletowej ToBilet.pl.

Gorąco zachęcamy Was do wcześniejszego zakupu – identycznie jak w poprzednich latach bilety online będą tańsze od tych dostępnych w dniu wydarzenia.