AKTUALNOŚCI

KUP BILET

PGA 2019: harmonogram wydarzenia

Zapoznaj się z nim, aby nic Cię nie ominęło.

Jak co roku na uczestników Poznań Game Arena czeka bogaty program wydarzeń. Każdy dzień to liczne atrakcje, odbywające się w aż 9 pawilonach zlokalizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aby nie przegapić żadnego wydarzenia prezentujemy harmonogram tegorocznej edycji PGA. Ważne – nie jest to ostateczna wersja i z pewnością pojawią się tu jeszcze dodatkowe atrakcje, dlatego zachęcamy do zerkania na harmonogram bezpośrednio przed startem eventu.

PIĄTEK 18 PAŹDZIERNIKA 2019

GODZINA WYDARZENIE PAWILON
12:00 Oficjalne otwarcie PGA 2019 i wręczenie nagród Acanthus Aureus 6 (Scena)
12:00 – 17:45 Polska Liga Esportowa – rozgrywki 5
13:00 CRYSTAL CANVAS – rozstrzygnięcie konkursu graficznego 6 (Scena)
14:00 DOOM ETERNAL – premiera 6 (Scena)
15:00 Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland 3 6 (Scena)
Cały dzień Pokazy Cyberpunk 2077 7A
Cały dzień I Faza rozgrywek Farming Simulator League 5

 SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA 2019

GODZINA WYDARZENIE PAWILON
09:00 – 19:00 Polska Liga Esportowa – rozgrywki 5
09:15 ARP Games – prezentacja

 

6 (Scena)

 

11:00 Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland 3
12:00 XBOX – prezentacja nowości
12:00 – 18:00 STARS4FANS 6
13:00 DOOM ETERNAL – premiera 6 (Scena)
od 13:00 Finały turnieju Actina Rocketmania Cup 2019 8
14:00 NINTENDO – prezentacja nowości i premier

 

6 (Scena)

15:00 Klabater – prezentacja nowości
16:00 Dell – prezentacja
19:15 CEEEGA – gala wręczenia nagród PCC (Sala Ziemi)
Cały dzień Pokazy Cyberpunk 2077 7A
Cały dzień Farming Simulator League 5

 NIEDZIELA 20 PAŹDZIERNIKA 2019

GODZINA WYDARZENIE PAWILON
09:00 – 18:00 Polska Liga Esportowa – Finały 5
9:15 Game OPS – Prezentacja nowości 6 (Scena)
11:00 NINTENDO – prezentacja nowości i premier
11:00 – 18:00 STARS4FANS 6
12:00 – 14:00 PGA Genesis Cosplay Show

 

6 (Scena)

14:00 Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland 3
15:00 Narodowa Drużyna Esportu – przedstawienie projektu
16:00 DOOM ETERNAL – premiera
Cały dzień Pokazy Cyberpunk 2077 7A

 PREMIERY I PRZEDPREMIERY, NOWOŚCI

WYSTAWCA PAWILON GRA
CDP 7A

Cyberpunk 2077 (pokazy w specjalnie zaaranżowanym kinie)

We wszystkie 3 dni – szczegóły na stoisku CDP

UBISOFT 7A Watch Dogs Legion,  Anno 1800, Ghost Recon Breakpoint, The Division 2
KOCH MEDIA 5 Iron Harvest, Wasteland 3, GRID
CDP 7A Farming Simulator 19 Edycja Platynowa
BETHESDA 5 DOOM ETERNAL
NINTENDO 8A Luigi’s Mansion 3, Mario& Sonic at the Tokyo Olympic Game 2020
NINTENDO 8A Ring Fit Adventure

INNE ATRAKCJE

WYSTAWCA PAWILON         ATRAKCJA, GOŚĆ
ZOTT/MONTE 5

Rezi – Sobota 14:00-17:00

Gimper – Sobota 11:00 – 14:00

Agu – Niedziela 10:00 -13:00

Mandzio – Niedziela 13:00 – 16:00

LG/ACTINA 8 replika Czołgu T70 1:1, symulator Porsche, turnieje Asseto Corsa, EFT i RocketMania
LG/ACTINA 5 The Farm 51 i gra Chernobylite
ALSEN 8

pojedynki 1vs1 w Fifa 20 z zawodnikami Team Alsen

rozpiska turniejów: https://www.facebook.com/Alsenpl/

GENESIS 7 Turnieje free w grę Borderlands 3, Youtuberzy: LJay i Hunter, Premiera biurek i foteli dla graczy
XBOX 7A Gears 5, Forza Horizon 4, Minecraft oraz 300 innych gier
ESKA 6

·         piątek 18.10.2019 – Turniej Overwatch, czyli jak ustrzelić I miejsce i super nagrody,

• sobota 19.10.2019 – Turniej Track Mania 2 Stadium, czyli szybko i wściekle po najwyższe trofea,

• niedziela 20.10.2019 – Turniej Leagues of Legends, czyli strategia kluczem do sławy.

OMEN 5 Spotkanie z OMEN Squad, Turniej Arcade 1on1, refleksomierz
CDP 7A Pokazy Cyberpunk 2077, Control, Greedfall, The Surge 2, Dungeons& Dragons – Baldur’s Gate
NINTENDO 8A Ponad 30 tytułów: szczegóły TUTAJ
ALSEN/COOLER MASTER 8 Premiera myszki Cooler Master MM710 oraz bezprzewodowej klawiatury mechanicznej SK621

 

PROGRAM STARS4FANS

SOBOTA  

  • 11:00 – Otwarcie bram
  • 12:00 – Start imprezy
  • 12:15 – Naruciak & Blowek
  • 12:30 – Stuu & Dubiel
  • 12:45 – Viki Gabor – koncert
  • 13:15 – PNTCMZ – Jakub Żak – wyzwanie z widzami
  • 13:40 – Medusa & Karol Bedorf
  • 14:10 – Czuux – koncert
  • 14:40 – Dawid Frank – zagadki dla widzów
  • 15:00 – AniKa Dąbrowska – koncert
  • 15:30 – Wojtek Gola & Boxdel
  • 15:50 – Koreanka
  • 16:10 – 4Dreamers – koncert
  • 16:40 – Nanami Chan
  • 17:00 – Kacper Błoński – koncert
  • 17:15 – Kruszwil
  • 17:35 – Naruciak & Stuu & Blowek
  • 18:00 – Zamknięcie imprezy

NIEDZIELA  

  • 11:00 – Otwarcie bram
  • 12:00 – Start imprezy
  • 12:20 – Naruciak
  • 12:40 – Kuba Post
  • 13:00 – Olivia Fok – koncert
  • 13:30 – Jakub Żak – PNTCMZ Football
  • 13:50 – DeeJayPallaside
  • 14:20 – Czuux
  • 14:40 – Blowek & Stuu
  • 15:00 – Kacper Błoński & Marcin Dubiel
  • 15:15 – Kruszwil
  • 15:30 – Cosplay Show
  • 16:45 – Konkursy z nagrodami
  • 17:10 – Dj Matey Set