ATRAKCJE

KUP BILET

Strefa Indie Games

Poznaj blisko 150 gier stworzonych przez Polskie niezależne studia game-dev

STREFA INDIE GAMES – CZYLI TWÓRCZY, NIEZALEŻNI, INNOWACYJNI

Strefa twórców niezależnych w Pawilonie 5, to jedna z głównych atrakcji podczas Poznań Game Arena. Każdego roku, blisko 150 twórców, prezentuje swoje gry i aplikacje. To niesamowita okazja, do poznania alternatyw dla znanych tytułów, lub przedpremierowego zagrania w produkcje, które niebawem staną się hitami rozpoznawanymi na całym świecie.

PGA AWARDS 

Twórcy niezależni, zwani pieszczotliwie “indykami”, mają również swój własny plebiscyt na najlepszą grę Indie oraz najlepsze stoisko. Co roku spośród dziesiątków zgłoszeń, jury wybiera 20 nominowanych gier niezależnych, które rywalizują o miano najlepszej.

JAKICH TWÓRCÓW ORAZ GRY MOŻNA SPOTKAĆ NA TEGOROCZNYM PGA?

Zachęcamy oczywiście do odwiedzania strefy Indie w Pawilonie 5 i poznanie wszystkich gier i ich twórców, aby Was trochę zachęcić, prezentujemy niektórych z wystawców. (pełna lista ukaże się bliżej imprezy)

POZNAJ INDYKI

TOHU 

Tohu to klasyczna gra przygodowa w stylu Point&Click.

Akcja rozgrywa się w małym świecie, bazującym na rybnych planetach.

Więcej informacji o grze

 

#DRIVE

#DRIVE to niekończąca się gra, inspirowana filmami akcji z lat 70-tych i 80-tych. Gra jest tak prosta jak to możliwe. Wybierasz samochód, decydujesz, gdzie chcesz się ścigać i cieszysz się jazdą. Uważaj tylko, aby nie uderzyć w cokolwiek.

Więcej informacji o grze

 

SHING

Shing! to gra z gatunku sidescroller beat’em’up, skrojona na współczesną modłę.
Łączy w sobie klasyczny styl arcade’owych bijatyk (tłumy przeciwników, power-upy, walki z bossami) z rozbudowanym, efektownym systemem walki, barwną, stylizowaną grafiką i dowcipną fabułą.

Więcej informacji o grze

 

FURY UNLEASHED

Fury Unleashed to gra akcji, w której główny bohater przemierza kolejne strony ciągle zmieniającego się komiksowego świata. Zdobądź przewagę, dzięki unikalnemu systemowi kombinacji, aby uwolnić swoją furię i zostać wirującym tornadem destrukcji. Odkryj, dlaczego twórca w Ciebie wątpi i przekonaj go, dlaczego jest w błędzie.

Więcej informacji o grze