ATRAKCJE

KUP BILET

Game Industry Conference

Wpadnij na największą w Polsce konferencję dotyczącą tworzenia gier komputerowych

GAME INDUSTRY CONFERENCE

Game Industry Conference odbywa się w tym samym miejscu i czasie co Poznań Game Arena, jednych z największych targów gier w Europie. Ponad 76 000 odwiedzających, przychodzi oglądać i testować gry oraz sprzęt do grania pokazywane przez ponad 220 wystawców.

Te dwa wydarzenia to najlepsza okazja by poznać przedstawicieli polskiej branży gier. Polski GameDev to już ponad 400 studiów z ponad 6 000 pracowników tworzących gry. Doliczając usługi takie jak outsourcing, Q&A, lokalizacja, publishing i dystrybucja itc., liczby te należałoby podwoić.

RELACJA Z EDYCJI 2018

CO WYRÓŻNIA KONFERENCJĘ? DLACZEGO WARTO WZIĄĆ W NIEJ UDZIAŁ?

  • STREFA WYSTAWCÓW I SYSTEM SPOTKAŃ B2B 

GIC oferuje najlepsze możliwości B2B dla branży gier z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Strefa wystawców B2B, choć blisko targów PGA, jest odrębna i oferuje doskonałe warunki do spotkań z deweloperami i partnerami biznesowymi.

  • TARGI PRACY – GEEK CAREERS

GeekCareers jest jednym z najnowszych dodatków do konferencji. Pierwszy raz odbyło się w 2016 r., wzięło w nim udział siedem firm poszukujących pracowników dla polskich i międzynarodowych biur. Sukces wydarzenia przeszedł oczekiwania wszystkich.

  • ZAAWANSOWANE WYKŁADY I PRELEKCJE

W GICu wierzymy w wartość poznawczą prezentowanych wykładów – stawiamy na ich treść, a nie głośne nazwiska. Stosujemy wyjątkowe oznaczenia wykładów (1 – basic, 2 – intermediate, 3 – advanced). Szukamy wykładów z prawdziwym wkładem dla developerów z kilkoma latami doświadczenia.

  • CENTRAL & EASTER EUROPEAN GAME AWARDS

Central & Eastern European Game Awards to nowa inicjatywa, mająca na celu promowanie najlepszych gier z regionu. Europa Centralna i Wschodnia stanowi istotną, chociaż często niedocenianą część branży gier. W regionie działa ponad 1000 firm, ponad 25000 osób tworzy gry, nierzadko ze sporym powodzeniem.