Turnieje, turnieje, turnieje!

Turnieje, turnieje i turnieje

W tym roku zdecydowanie tego nie zabraknie. Mówią o tym same liczby – odbędzie się ich kilkadziesiąt, natomiast łączna pula nagród wyniesie ponad 100 tysięcy złotych!

 

21:9 LG Tournament League of Legends (Turniej MOBA) oraz LG PGA OPEN 1vs1

Wielbiciele League of Legends – uwaga! Czytając ten post przygotujcie na wierzchu swoją domową apteczkę, defibrylator oraz miejscowego lekarza z pogotowia. Oto nadchodzi ona – strefa LG!

Stoczycie na niej krwawe pojedynki podczas turniejów 21:9 LG Tournament League of Legends (Turniej MOBA) oraz LG PGA OPEN 1vs1! A co jest w tym wszystkim najbardziej emocjonujące? Otóż LG, na nagrodzenie graczy tego pierwszego, zebrała w puli podstawowej łącznie 40 000 złotych (1 miejsce 17k PLN, 2 miejsce 10k PLN, 3 miejsce 8k PLN, 4 miejsce 5k PLN). Sporo, prawda? A będzie jeszcze więcej - w ramach współpracy z serwisem crowdfundingowym Matcherino rozpocznie się akcja, która zasili podstawową pulę dodatkową gotówką! Cztery drużyny, dwa dni rozgrywek oraz wielka kasa. Półfinały wraz z meczem o trzecie miejsce będziemy mogli zobaczyć w sobotę, natomiast w niedzielę zostanie rozegrany wielki finał. Komentatorami tego wydarzenia będą znani i lubiani – Damian „Nervarien” Ziaja oraz Norbert „Dis” Gierczak.

LG PGA OPEN 1vs1 doda pikanterii całości. Codziennie odbędą się dwa otwarte turnieje, podczas których gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą nawzajem w pojedynkach, podczas których zawalczą o cenne nagrody – monitory LG oraz peryferie HyperX.

 

Wielki Turniej League of Legends i Hearthstone, mini turniej Battlefront 1

Komputronik i Alienware zadbają o graczy organizując Wielki Turniej League of Legends i Hearthstone. Łączna wartość nagród możliwych do zdobycia podczas gry w LOLa przekroczy 12 000 zł, natomiast drugi turniej zostanie obsypany pulą nagród wycenionych na ponad 5 000 zł!

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisywania się, poniżej linki do obu z nich:

Turniej League of Legends: www.bit.ly/lol-pga2016

Turniej Hearthstone: www.bit.ly/hs-pga2016

Oprócz tego pojawi się także strefa Battlefront 1 oraz Hearthstone, gdzie będzie można wziąć udział w mini-turniejach z nagrodami.

 

Tekken Tej Tournament 2016

Wciskaj guziki, wykonuj niewiarygodne akrobacje bitewne i rozgramiaj zdezorientowanych przeciwników – czyli po prostu weź udział w Tekken Tej Tournament 2016!

Dwie potężne drużyny Europejskich społeczności Tekkenowych (CKT – Cool Kids Table oraz TekkenPRO.pl) postanowiły zaszczycić nas swoją obecnością na PGA 2016, tym samym organizując ogromny, międzynarodowy turniej Tekkena! Jak to mówią ,,stety-niestety”, ale będzie to najprawdopodobniej ostatni turniej Tekken Tag Tournament 2 w Polsce. Z tego powodu każdy wyciśnie z siebie ostatnią kroplę potu, krwi i wszystkiego innego wychodzącego z człowieka, aby właśnie ten okazał się najlepszym w dziejach! Takie wydarzenie, o dodatkowej wartości historycznej gracz powinien definiować w dwóch słowach – obecność obowiązkowa! :) Poziom będzie wysoki, jednak znajdą się również konkurencje dla Tekkenowskich ,,newbie”. Rejestrację na turniej można dokonywać za pomocą poniższego linka:

Tekken Tej Tournament 2016: http://tournament.tekkenpro.pl

Uwaga: rejestrując się online zakupujesz także bilety na Poznań Game Arena!

Zasady turnieju są dość proste. Turniej odbywać się będzie na grze Tekken Tag Tournament 2, w wersji na Playstation 3, w sobotę oraz niedzielę. Nagrodami rzecz jasna będzie cenny sprzęt oraz gotówka:

 

  1. Miejsce: 2000 zł, Monitor LG LCD, Trofeum, Gadżety.
  2. Miejsce: 1000 zł, Headset MadCatz Kunai, Trofeum, Gadżety.
  3. Miejsce: 500 zł, Headset Madcatz Kunai, Trofeum, Gadżety.

 

Rejestrować można się tylko i wyłącznie ONLINE, koszt biletu dwudniowego (sobota i niedziela) wynosi wówczas 100 zł, natomiast trzydniowego 150 zł.

Rejestracja na turniej kończy się 15 października 2016 roku!

Obowiązuje limit 64 uczestników, należy zarejestrować się poprzez podany link, zaopatrzyć się we własne kontrolery oraz dozwolony jest jedynie tryb TAG (bez gry Solo).

Szczegóły turnieju dostępne są na tej stronie - http://tournament.tekkenpro.pl/

 

Fifa 2016

Piłkarze! Baczność! Spocznij! Turniej Fifa 2016 melduje się na posterunek!

Każdy fan dwóch bramek i jednej piłki zaspokoi na PGA swoje najskrytsze potrzeby, strzelając bramki swoimi sprawnymi palcami podczas zmagań w Turnieju Fifa 2016, którego twórcą są Alsen.pl i Alsen-Team. Legendy głoszą, iż nagród będzie więcej niż kibiców na wirtualnych stadionach. Organizator posuwa się nawet do określenia ilości przedmiotów dostępnych do wygrania mianem ,,GRUBA”, a to jak wiemy po głównym haśle towarzyszącym nam podczas tegorocznej edycji – nie są przelewki.  Zostanie także udostępniona możliwość miłej pogawędki z profesjonalnymi zawodnikami. Tajemniczy turniej owiany piłkarską mgiełką odbędzie się w pawilonie nr 8, na stoisku nr 7.

Hearthstone, Fifa 2016 i League of Legends.

Hearthstone, Fifa 2016 i League of Legends. Podoba się taka paczka? Nic dziwnego, w końcu w każdą z tych gier będzie można zagrać podczas turniejów na stanowisku Zadowolenie.pl!

Poprzeczka postawiona wysoko – nie jeden, nie dwa, lecz aż trzy turnieje w jednym miejscu! Czy zdołają temu podołać? Czy TY będziesz w stanie dorównać innym? Przyjdź na stoisko zlokalizowane w hali nr 8 i przekonaj się sam, uczestnicząc w grach znanych na całym świecie. Pełno nagród, gratisów i innych wspaniałych przedmiotów od MSI, LG i TRUST zostanie zapewnionych na 16 wypasionych stanowiskach dla gamerów. Najwyższej jakości sprzęt w mega konfiguracjach z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających wyjadaczy!

 

Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends

Modecom we współpracy z Morele.net jako cel obrał sobie organizację dwóch otwartych turniejów.

Fani legendarnego CSa znajdą na ich stanowisku swój kawałek Ziemi. Akacze, granaty odłamkowe, kamizelki kuloodporne. Te wszystkie przedmioty będą Ci potrzebne, aby usłyszeć ten krótki, aczkolwiek jakże piękny komunikat zwiastujący zwycięstwo – Terrorist win! Oprócz opisanego wyżej turnieju w grze Counter-Strike: Global Offensive, gracze otrzymają również możliwość zmierzenia się ze sobą w magicznym świecie League of Legends.

Reasumując: Uczestnicy Poznań Game Arena otrzymają możliwość uczestnictwa w pięciu turniejach League of Legends, trzech Hearthstone, dwóch Fifa 2016, jednego w Tekken Tag Tournament 2, Battlefront 1 oraz Counter-Strike: Global Offensive. To wszystko można określić tylko w jeden sposób – GRAMY GRUBO!

Aneta Wesołowska

[ Wstecz ]