Zrób krok naprzód z XBox One

Na Poznań Game Arena 2016 Microsoft zaprezentuje najlepsze gry tego roku na wyłączność dla konsoli Xbox One, jak również kluczowe tytuły premierowe partnerów wydawniczych.

Na stoisku o powierzchni ponad 400 m2 zlokalizowanym w pawilonie 7A do użytku odwiedzających udostępnionych zostanie blisko 50 stanowisk do gry, w tym konsole Xbox One S – jedyne dostępne na rynku konsole do gier oferujące treści rozrywkowe w jakości 4K Ultra HD – oraz komputery PC z Windows 10, wyposażone w grywalne wersje najnowszych tytułów na wyłączność.

Konsola Xbox One S
Smuklejsza. Mniejsza. Szybsza.

xboxones_cnslecntrllr_hrz_frnttlt_transb

Przedstawiamy nową konsolę Xbox One S. Graj w najlepsze gry, w tym klasyczne tytuły z konsoli Xbox 360, na konsoli pomniejszonej o 40%. Ogladaj gry i filmy w żywszych barwach dzięki technologii High Dynamic Range. Przesyłaj strumieniowo wideo w 4K z usługi Netflix, i oglądaj filmy w jakości UHD Blu-ray™ w oszałamiającej jakości 4K Ultra HD. Wynieś grę na nowy poziom z nowym, bardziej opływowym kontrolerem bezprzewodowym Xbox, wyposażonym w teksturowany uchwyt dla lepszej kontroli i tehnologię Bluetooth® do grania na urzadzeniach z systemem Windows 10. Wszystkie najlepsze cechy Xbox 360 są dostępne na Xbox One. Teraz od 1399 PLN.

*Przesyłanie obrazu w jakości 4K dotyczy wybranych aplikacji. Sprawdź na stronie Xbox.com. Funkcja HDR jest dostępna w wybranych grach i modelach telewizorów. Wybrane aplikacje wymagają dodatkowych subskrypcji dostawcy i/.lub spełnienia dodatkowych wymagań. Wsteczna kompatybilność z konsolą Xbox One współpracuje z wybranymi grami z konsoli Xbox 360. Szczególowe informacje na stronie http://www.xbox.com/backcompat. Do pierwszego pobrania gry na dysk twardy konsoli wymagane jest konto Xbox Live oraz szerokopasmowe łącze internetowe. Podstawka sprzedawana osobno (za wyjątkiem wersji 2TB).

Funkcje konsoli Xbox One S

Smuklejsza i bardziej wydajna

Przedstawiamy nową konsolę Xbox One S. Graj w najlepsze gry, w tym klasykę z Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%. Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach. System 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości.

40% mniejsza

Nie daj się zwieść rozmiarem. Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola z rodziny Xbox — została wyposażona w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk o pojemności 500GB/1TB/2TB (w ©2016 Microsoft Corporation zależności od modelu). Dodatkowo, użytkownicy sensora Kinect dla konsoli Xbox One będą mogi podłączyć swoje akcesoria do konsoli Xbox One S za pomocą przejściówki (dostępna osobno).

Najlepszy kontroler na rynku jest teraz jeszcze lepszy

Nowy bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem zapewnia niezrównany komfort gry.1 Zyskał również smuklejszy design i łączność Bluetooth® do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Kontroler wyposażono też w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zgodnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.

Graj w gry Xbox 360 na konsoli Xbox One

Wsteczna zgodność dla gier z Xbox 3602 — najbardziej pożądana funkcja dla graczy — jest już dostępna na Xbox One. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One i Xbox One S. A ponieważ nowe tytuły są regularnie dodawane do katalogu wstecznej kompatybilności, Xbox One jest najlepszą platformą do gier na konsolę Xbox 360.

W zestawie znajdują się:

 • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 2TB
 • Bezprzewodowy kontroler Xbox One z technologią Bluetooth® i gniazdem 3,5 mm do zestawu słuchawkowego
 • Podstawka do ustawienia konsoli w pozycji pionowej
 • Kabel HDMI
 • Przewód zasilający
 • 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold

Aktualizacja systemowa Xbox One

Sierpniowa aktualizacja systemowa dla konsoli Xbox One i aplikacji Xbox dla Windows 10 jest już dostępna. Wśród nowości znalazły się najbardziej oczekiwane przez graczy funkcje, takie jak Cortana na konsoli Xbox One, odtwarzanie muzyki w tle oraz dostęp do listy najpopularniejszych gier PC w Xbox Live, każdej z dedykowanym Centrum gry, oraz połączenie sklepów Xbox i Windows pomiędzy urządzeniami. Nowe funkcje systemowe, wprowadzone wraz z aktualizacją, będą jednocześnie dostępne na debiutującej na rynku Polskim konsoli Xbox One S 2TB, w limitowanej edycji premierowej. Aktualizacja będzie także dostępna na konsolach Xbox One S 1TB i 500GB, które będą dostępne w sprzedaży w późniejszym czasie.

Wśród nowych funkcji pojawiły się:

Xbox One

 • Muzyka w tle: Aktulizacja wprowadza wyczekiwaną przez fanów usługę odtwarzania muzyki w tle menu konsoli Xbox One, pozwalającą na korzystanie z aplikacji muzycznych w trakcie gry. Pandora jest pierwszą aplikacją dostępną w Stanach Zjednoczonych, która obsługuje tę funkcję, a wiele innych pojawi się wkrótce*.
 • Cortana na Xbox One: Cortana przejęła funkcję poleceń głosowych.. Z aplikacją Cortana, gracze mogą korzystać z większej liczby poleceń głosowych na konsoli Xbox, używając zestawu słuchawkowego lub sensora Kinect. Aplikacja umożliwia wyszukiwanie nowych gier, śledzenie postępów znajomych, otwieranie grup i chatów głosowych, sterowanie podstawowymi funkcjami konsoli, a nawet głosowe uruchamianie urządzenia z użyciem sensora Kinect.
 • Kolekcja gier: Twoje elementy są teraz łatwiej dostępne. Z ekranu Start przejdź na prawo i wybierz opcję Gry i aplikacje. W obszarze Gry i aplikacje znajdziesz nowe opcje sortowania. Sekcja „Do instalacji” posiada teraz własne miejsce, możesz więc szybciej znaleźć zakupione, ale jeszcze nie zainstalowane gry. Ulepszono także aktualizację gier i aplikacji oraz kolejkę.
 • Język i lokalizacja: Możesz teraz wybrać swoją lokalizację niezależnie od języka systemu.
 • Sklep Xbox i Windows: Dokonaliśmy również reorganizacji sklepu. Z ekranu Start przejdź na prawo do kategorii Sklep, aby rozpocząć przeglądanie całej jego zwartości. Opłaty za zamówienia w przedsprzedaży będą teraz naliczane bliżej daty uruchomienia gry, zamiast bycia naliczanymi w dniu zakupu.
 • Znajdź znajomych z Facebooka: Znajdź znajomych z Facebooka przez połączenie swojego konta w serwisie Facebook z kontem w usłudze Xbox Live. W przewodniku przejdź do karty Znajomi, a następnie wybierz opcję Znajomi > Sugestie. Wybierz Znajdź znajomych z Facebooka i postępuj zgodnie z podanymi krokami. Twoi znajomi z Facebooka, którzy zrobili to samo, zaczną ukazywać się w Twoich sugestiach. Znajomych możesz wyszukać bezpośrednio na konsoli Xbox One, jak również w aplikacji Xbox na Windows 10, iOS i Android.
 • Udostępnianie treści z Xbox One: Teraz możesz dostosować opcje automatycznego udostępniania osiągnięć, zrzutów ekranu i klipów z gier na Twój kanał aktywności.

Aplikacja Xbox na Windows 10

 • Najpopularniejsze gry Windows 10 na Xbox Live: Najpopularniejsze gry PC dla Windows 10 posiadają teraz swoje centra gier w usłudze Xbox Live. Będąc zarówno na komputerze jak i na konsoli Xbox One, zobaczysz w jakie gry komputerowe grają Twoi znajomi, będziesz w stanie udostępniać filmy i zrzuty ekranu oraz wysyłać wiadomości znajomym w usłudze Xbox Live. Możesz także uczestniczyć w czacie grupowym na wszystkich platformach.
 • Nagrywanie klipiów z gier: W ustawieniach nagrywania klipów w aplikacji Xbox pojawiła się nowa opcja ustawień jakości obrazu, pozwalająca na nagrywanie filmów w jakości do 60 klatek na sekundę bezpośrednio z Paska gier (Windows + G). Opcja jest dostępna wraz z aktualizacją Windows 10 Anniversary Update.

W części dedykowanej graczom dostępne będą stanowiska z grywalnymi wersjami m.in. Gears of War 4.gears_of_war_4_xbox_one_s_bundle_box_sho

Najnowsza odsłona legendarnej serii gier Gears of War.
W czwartej części cyklu wcielamy się w rolę JD Fenixa, syna Marcusa - głównego bohatera oryginalnej trylogii. Po 25 latach od wydarzeń z części trzeciej, stajemy do walki z nowym, niezbezpiecznym zagrożeniem. Prócz kampanii fabularnej, na graczy czekają tryby wielosobowe do 12 graczy jednocześnie, w tym znakomity tryb Horda 3.0 w którym razem z 4 znajomymi poprzez Xbox Live rozprawiamy się z kolejnymi falami przeciwników. Premiera gry 11 października w polskiej wersji jezykowej (napisy) na Xbox One oraz komputery z systemem Windows 10. Gra obsługuje funkcję Play Anywhere.

Główne cechy gry:

Tryb kampanii dla 2 graczy - poznaj fabułę gry i towarzyszące jej emocje razem z drugim graczem. Do wyboru rozgrywka poprzez Xbox Live lub lokalnie, na podzielonym ekranie telewizora.

Nowy sposób walki – tradycyjny system walki zza osłon został wzbogacony dzięki nowym zagraniom, a także śmiercionośnym broniom zdolnym razić ukrytych przeciwników. Dzięki temu walka stała się jeszcze bardziej zażarta i dynamiczna – nikt nie może czuć się bezpiecznie, nawet za najtwardszą osłoną.

Wybuchowy tryb wielosobowy - zagraj w zupełnie nowe, a także klasyczne, tryby gry wieloosobowej, które zdążyły zdobyć serca milionów graczy na całym świecie. W Gears of War 4 walki toczyć się będą w 60 klatkach na sekundę na dedykowanych serwerach. Nowy system rankingowy sprawi, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej przyjemna dzięki odpowiedniemu doborowi Twoich przeciwników.

Tryb Horda 3.0 - skrzyknij 4 znajomych i wskocz w sam środek wciągającej walki z kolejnymi falami potworów. Do wyboru graczy oddano 5 klas postaci w związku z czym wspołpraca staje się kluczowym elementem w walce z kolejnymi, coraz trudniejszymi przeciwnikami. W przerwach pomiędzy atakami wrogów, gracze moga budować nowe bronie oraz obronne umocnienia.

Play Anywhere – gra działa na konsolach Xbox One oraz komputerach z systemem Windows 10, oferując możliwość wspólnego grania w trybach wieloosobowych oraz współpracy online. Kupując wersję cyfrową gry, uzyskujesz równoczesny dostęp do obu wersji (Xbox One oraz Windows 10), a dzięki zapisowi stanu rozgrywki w chmurze, możesz kontynuować rozpoczęta grę na innym urządzeniu.

Kolejna gra w strefie XBox One: Forza Horizon 3 tym razem rzuca graczy do malowniczej i egzotycznej Australii, gdzie będziesz uczestniczyć w letnim festiwalu pełnym najwspanialszych samochodów, szalonych wyścigów, muzyki i zabawy.

xbox_fh3_1_keyart.png

Otwarty świat, w którym sam decydujesz gdzie pojechać, zapierające dech widoki, ponad 350 najlepszych samochodów to gwarancja najlepszej samochodowej zabawy. Premiera gry 27 września w polskiej wersji jezykowej (napisy) na Xbox One oraz komputery z systemem Windows 10, a już podczas Poznań Gama Areny każdy z Was będzie miał okazję przetestowania gry i przeniesienia się do malowniczej Australii. Gra obsługuje funkcję Play Anywhere.

Główne cechy gry:

Otwarty i różnorodny świat – Australia to zdecydowanie najlepsze miejsce dla festiwalu Horizon. Ścigaj się po rozległej pustyni, kamienistych wąwozach, zielonych i dzikich lasach tropikalnych, a także po piaszczystych plażach nieopodal błyszczących drapaczy chmur australijskiego Gold Coast. Mapa gry jest prawie dwa razy większa niż w Forza Horizon 2!

350 najwspanialszych samochodów – każdy z nich odtworzony jest w najmniejszym szczególe, co umożliwia jedynie tryb ForzaVista™. W każdym samochodzie dostępny jest pełen widok kokpitu, działające światła i wycieraczki.  W grze zawarto także nowe rodzaje pojazdów (buggy, samochody terenowe), które dają niespotykane dotąd w serii Forza przeżycia z jazdy.

Niesamowite wyzwania - skoki w niebezpiecznych miejscach, konwoje i strefy do driftu to tylko część pasjonujących wyzwań, jakie czekają na Ciebie w grze. Bierz udział w ekscytujących zawodach z serii pokazów, w których Ty i Twój samochód zmierzycie się z flotą łodzi motorowych, a nawet ogromnym sterowcem!

Tuning i nie tylko - wybierz postać swojego kierowcy, twórz niestandardowe malowania karoserii i tablice rejestracyjne, dodawaj nowe elementy nadwozia... Możesz wybrać nawet odgłos klaksonu.

Zostań szefem festiwalu Horizon – od tej pory to Ty możesz decydować jak wyglądać będą wyścigi oraz wyzwania, jak rozbudować kolejne strefy festiwalu, a nawet jaka muzyka będzie towarzyszyć Twoim zmaganiom.

Play Anywhere – gra działa na konsolach Xbox One oraz komputerach z systemem Windows 10, oferując możliwość wspólnego grania w trybach wieloosobowych oraz współpracy online, pomiędzy urządzeniami. Kupując wersję cyfrową gry, uzyskujesz równoczesny dostęp do obu wersji (Xbox One oraz Windows 10), a dzięki zapisowi stanu rozgrywki w chmurze, możesz kontynuować rozpoczęta grę na innym urządzeniu.

Zapraszamy do pawilonu 7A na stoisko numer 1!

To jeszcze nie koniec newsów na temat obecności XBox na PGA. Niebawem odsłonimy pozostałe karty.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact