Zapraszamy na stoisko ProLine!

Tegoroczne PGA zapowiada się naprawdę wspaniale! Będziecie mogli zagrać w Battlefield 1, Mafia III, Gears of War 4 oraz spróbować swoich sił w turnieju FIFA 2017.

Wszystko to na doskonałych maszynach ZenPC Powered by ASUS. Poza tym wraz z Cooler Master ProLine pokaże wam co w praktyce oznacza Whatever You Make, Make It Yours, Make It Cooler Master.

W tym roku stoisko ProLine jest oznaczone numerem 9 i znajdziecie je w pawilonie 8A.

 

Turniejowe komputery ZenPC

Turniejowe komputery ZenPC z serii Powered by ASUS powstają jako prawdziwe maszyny do gamingu. Tylko partnerzy Powered by ASUS (PBA) dostarczają prawdziwą sztukę w każdym PC, który schodzi z ich linii produkcyjnej. Doskonale rozumieją, że perfekcyjny desktop zaczyna się od NAJLEPSZYCH podzespołów. Jesteśmy ich partnerem, ponieważ wynoszą sprzęt ASUSa na taki poziom, jakiego każdy producent komponentów i całych systemów sobie życzy: od małych komputerów SFF po najwydajniejsze maszyny chłodzone cieczą. Komputery składane w ramach programu PBA łączą w sobie nowatorskie komponenty ASUSa z wiodącymi na rynku konstrukcjami systemów i niezrównaną obsługą. Użytkownicy otrzymują najlepszy produkt o najwyższej jakości.

W co będziemy grać?

Na stoisku ProLine znajdziecie dziesięć najnowocześniejszych maszyn, na których pogracie w najnowsze hity 2017 roku!
Turniej w FIFA 2017, Battlefield 1, Mafia III, Gears of War 4, Whatever You Make, Make It Yours, Make It Cooler Master.

 

cooler.jpg

 

 

CoolerMaster chce zademonstrować wam jak bardzo, można zindywidualizować swój komputer dostosowując go pod siebie. Aby to sprawdzić z pomocą przybędą znani twórcy zarówno pośród społeczności Youtube, moddingu jaki i blogerzy:

  1. Malik Customs - chyba nie trzeba przedstawiać tej osoby. Znany i uznany fotografik: http://www.malikcustoms.com Malik będzie się kręcił po PGA i po naszym stoisku a potem obrabiał zdjęcia na specjalnie przygotowanej dla niego maszynie ZenPC.
  2. Le Funky - portugalski graficiarz: https://www.facebook.com/LeFunkyDrawings/ Współpracuje z nami od jakiegoś czasu i maluje po wszystkim, co wyprodukujemy. Jest naszą gwiazdą i robi niezły show.
  3. Drużyna robotics Spice Gear: https://www.facebook.com/spicegears/?fref=ts dopiero zaczęliśmy z nimi współpracę. Wspieramy młode talenty. Przywiozą swojego robota, który będzie strzelał kulkami.
  4. VR Developer: http://indago.homenko.pl/ Paweł Homenko. Będzie tworzył grę 3D specjalnie dla CM oraz pokazywał swoje dotychczasowe osiągnięcia w tej dziedzinie.
  5. Modder - Gaijin Modding Factory: https://www.facebook.com/modtechpl/ Aleksander Snopek, współpracujemy z nim od jakiegoś czasu. Pokaże mod na bazie MasterCase 5 Pro. Będzie również tworzył na miejscu.


Całość zgromadzonego teamu to ludzie, którzy wykonują swoją pasję, wykorzystując do tego sprzęt Cooler Master. Realizują oni w ten sposób realizując hasło: Whatever You Make, Make It Yours, Make It Cooler Master.

Co jeszcze będzie można zobaczyć?

Na stoisku zboczycie również najnowsze produkty marek ASUS, Cooler Master, Tacens, Aerocool, ThunderX3, XFX, Patriot, Tt eSports, Thermaltake, G.Skill, Cryorig oraz Cyclone.

 

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact