Wytnij drogę do wolności

Po raz kolejny Viking Potatoes na Poznań Game Arena zaprasza do świata rządzonego przez imperia, które nieubłaganie czeka zniszczenie.

W prezentowanej w październiku na targach grze „8Suns” musisz stawić czoła hordzie przeciwników w nierównej walce, twojej jedynej szansie na przeżycie. Świat maszyn, opanowany przez upadłe imperia, nieuchronnie dąży do zagłady, a wokół ciebie już tylko chłód stali i szczęk potężnych mechów. Na tej jałowej ziemi nie ma miejsca na zawahanie się. Oto Arena, gdzie chwila niepewności może oznaczać śmierć, a żadna awaria nie będzie wybaczona przez polujących na ciebie przeciwników. Czy przybyłeś tu jako więzień, dezerter, czy wyklęty - przed tobą jedno zadanie: wycięcie drogi do wolności poprzez kilometry pociętych przewodów, tony złomu i hektolitry kwasów wylewających się z baterii twoich wrogów. Reaguj na zmiany otoczenia, dostosuj się i korzystaj z nadchodzących okazji do wzmocnienia swych sił, by kroczyć ścieżką gladiatora ku nieśmiertelnej chwale.

W imieniu zespołu Viking Potatoes zaproszamy do odwiedzenia ich targowej bazy zlokalizowanej w pawilonie nr 7 na stoisku nr 48 i wzięcia udziału w konkursie z cennymi nagrodami.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact