Wspólne stoisko MODECOM i Morele.net

Trzy strefy: free to play, rozrywkowa ze scenę oraz strefa sprzedaży promocyjnej. Będzie i premiera długo oczekiwanej gry. Szczegóły premiery już wkrótce.

W każdej z tych stref na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji. Premiery produktów dla graczy z linii MODECOM VOLCANO, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, spotkanie z influencerami i cosplayerami.

W strefie Free to play, przy 14 stanowiskach komputerowych, fani gier komputerowych będą mogli przetestować najnowszy sprzęt z linii MODECOM VOLCANO.  Myszy, klawiatury mechaniczne, słuchawki, będzie można przetestować na najpopularniejszych esportowych tytułach:  Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Gang Beasts, Overwatch oraz Forza Motorsport 6.

Fani gier komputerowych, w trakcie poznańskiej imprezy, będą mogli wziąć udział w dwóch otwartych turniejach. Każdy kto przyjdzie na stoisko MODECOM i Morele.net może spróbować w swoich sił w grach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends.

Na umieszczonej przy stoisku scenie, przez cały czas trwania targów będzie działo się naprawdę dużo. W organizowanych, w trakcie całej imprezy, konkursach do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody.  Oprócz tego, odwiedzający stoisko MODECOM – Morele.net,  będą mieli okazję spotkać się z gwiazdami polskiego esportu, a nawet zmierzyć się z nimi w najpopularniejszych tytułach.   Na Na stoisku MODECOM – Morele.net, przez wszystkie trzy dni trwania imprezy,  gościć będą również dwie coplayerki.

Jak przystało na  imprezę o profilu targowym, na wspólnym stoiku MODECOM – Morele.net nie może zabraknąć również produktów sprzedawanych w bardzo atrakcyjnych cenach.  W specjalnej strefie sprzedaży promocyjnej, będzie można kupić m.in. premierowy, gamingowy sprzęt marki MODECOM a także wiele innych atrakcyjnych produktów.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact