War Thunder i Crossout od Gaijin Entertainment

Hale Międzynarodowych Targów Poznańskich jako jedyne w Polsce będą gościć najnowsze produkcje MMO Gaijin Entertainment – War Thunder wraz z dodatkiem „Wilki Morskie” oraz Crossout.

War Thunder to wielokrotnie nagradzana gra MMO osadzona w klimatach II Wojny Światowej. Dodatek „Wilki Morskie” to długo oczekiwany, najprawdopodobniej ostatni tryb walki we flagowym tytule rosyjskiego studia. Po raz pierwszy możliwości techniczne wstępnej wersji wodnych pojedynków zaprezentowano podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii.

Pokaz gry, organizowany w ramach Poznań Game Arena 2016, będzie pierwszą okazją w Polsce do przetestowania nowego trybu rozgrywki, opartego na łodziach bojowych.

Crossout to postapokaliptyczne MMO, oparte na systemie drużynowych walk pojazdów. Gra dostępna jest do kupienia na PC w formie Early Access w sklepie Steam od końca września br. Podobnie jak „Wilki Morskie”, Crossout w grywalnej wersji po raz pierwszy pojawi się w Polsce na targach w Poznaniu.

Gry Crossout i War Thunder oddane zostaną do dyspozycji w hali nr 8A na stoiskach firmy ROCCAT oraz Ravcore i Gamezone. Oprócz strefy swobodnej rozgrywki, zaplanowano specjalne turnieje 1 na 1, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez sponsorów. W stolicy Wielkopolski pojawią się także pracownicy studia Gaijin Entertaiment, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie związane z mechaniką obu prezentowanych tytułów.

O Crossout:

crossout_westland_warrior.jpg

W Crossout nie znajdziesz dwóch jednakowych maszyn. Dowolnie modyfikując swój pojazd możesz uzyskać zarówno samochód wyścigowy jak i opancerzoną platformę wojenną, w zależności od obranej taktyki i swojego stylu gry. Crossout oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne. Zaprojektowane przez siebie mechanizmy bojowe możesz sprzedać innym graczom przez dostępny w grze system aukcyjny.

Grając w Crossout będziesz miał do wyboru szeroki wachlarz wyposażenia i uzbrojenia, od piły mechanicznej i wiertła elektrycznego, przez karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet, aż po drony i systemy maskujące. Dzięki zaawansowanemu modelowi zniszczeń uszkodzenie dowolnej części pojazdu przeciwnika wpłynie na działanie całego pojazdu. Oficjalna strona: http://crossout.net/en

O War Thunder:
warthunder_project_1124_2.jpg

War Thunder to darmowa, międzyplatformowa gra MMO po polsku na PC, PS4, Mac oraz Linux, ze społecznością ponad 10 milionów graczy na całym świecie. W walkach toczących się na lądzie, morzu i w powietrzu bierze udział ponad 700, dokładnie odwzorowanych historycznie samolotów, statków i czołgów z okresu II Wojny Światowej, wojny w Korei lub w Wietnamie. Fani gry mogą oczekiwać setek kolejnych pojazdów w nadchodzących aktualizacjach. Więcej informacji można znaleźć na: http://www.warthunder.com/pl

O Gaijin Entertainment:

Gaijin Entertainment to twórcy i wydawcy gier online: War Thunder, Crossout, Star Conflict, a także wielu innych tytułów na platformy PC, Mac, PS4, PS4, Xbox 360, iOS i Android. Zróżnicowane portfolio firmy było wielokrotnie nagrodzone przez światowe media i branżę gier. Wśród wyróżnień znalazły się m.in. KRI Awards, Gamescom Award i wiele innych. Oficjalna strona: http://gaijinent.com

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact