Trzy kruki na PGA

Zobaczcie co znajdziecie w strefie RAVCORE nowej marki akcesoriów gamingowych, w ofercie której znajdują się takie produkty jak myszy, klawiatury, słuchawki 7.1, głośniki, podkładki pod mysz oraz kontrolery gier, w tym nowy Joystick RAVCORE JAVELIN dedykowany symulatorom lotniczym.

Markę RAVCORE symbolizują trzy kruki, połączone w jedność. Mają te same cele i wiedzą, że razem mogą uzyskać wynik lepszy, niż suma osiągnięć każdego z osobna. W tej idei jedności tkwi istota ich siły – ich RAVENS CORE!

Pełna oferta marki RAVCORE dostępna na stronie www.ravcore.com

 

ZOBACZ CO ZNAJDZIESZ W STREFIE RAVCORE

STANOWISKA DLA GRACZY CS:GO I LOL

ravcore1.jpg

Na dedykowanych stanowiskach gamingowych, możesz wziąć udział w licznych konkursach 1 vs 1 w Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. W trakcie gry najlepiej zweryfikować, jak w akcji sprawdzają się: klawiatura RAVCORE Blade, mysz RAVCORE Cyclone oraz słuchawki 7.1 RAVCORE ZEN RAVCORE Dynamite.

 

STANOWISKO LOTNIKA Z RAVCORE JAVELIN

ravcore2.jpg

Sprawdź się w podniebnych zmaganiach w grze War Thunder z joystickem RAVCORE JAVELIN. Sam zdecyduj, czy w trybie zręcznościowym lata się lepiej myszą czy dedykowanym joystikem!

Wygraj jedną z wielu nagród, a jeśli Javelin Ci się spodoba – kup go w mega atrakcyjnej cenie z bonusem  w grze War Thunder, w skład którego wchodzą samolot PREMIUM D520, malowanie Polskich Sił Powietrznych oraz 500 Złotych Orłów!

WYSTRZAŁOWE CENY I WYJĄTKOWE GRATISY!

ravcore3.jpg

Planujesz zakup sprzętu? To jest najlepsza okazja – na stoisku będziesz mógł kupić sprzęt RAVCORE w super wystrzałowych cenach, niedostępnych nigdzie indziej! Zaś dodatkowo do wybranych produktów damy Ci kod preorder na PC do gry Inner Chains, długo wyczekiwanego Horroru FPS (premiera Q1 2017), przygotowywanego przez studio Telepaths’ Tree!

STANOWISKO EKSPOZYCYJNE PRODUKTÓW RAVCORE

ravcore4.jpg

Zdjęcie lub widok przez szybkę nie zawsze wystarczy, żeby ocenić czy produkt jest wygodny i solidny. Dlatego przygotowaliśmy ekspozycję kluczowych produktów RAVCORE tak, abyś mógł je dotknąć, wziąć w rękę i przymierzyć, czy są stworzone właśnie dla Ciebie.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact