Thor czy Twardowski? The House of Fables daje Wam wszystko!

The House of Fables to młode studio twórców gier, które na warsztat wzięło klimatyczne słowiańskie baśnie i epickie mity Skandynawii. Poznajcie 3 tytuły, które rozkochają w sobie fanów casuali.

Pełna tajemnic fabuła, zapierające dech w piersiach ilustracje i niepowtarzalny klimat skandynawskich legend oraz słowiańskich podań.

To i jeszcze więcej zaprezentuje na PGA The House of Fables w swoich trzech produkcjach:

 

Wrath of Loki: VR Adventure

Wejdź w świat skandynawskich mitów i pokonaj rozszalałego Lokiego, który chce rozpocząć Ragnarok – mityczny koniec świata.

Wrath of Loki: VR Adventure umożliwia wejście w fantastyczny świat, zdobywanie magicznych artefaktów i rozwiązywanie zagadek znanych z typowych gier przygodowych, a to wszystko w technologii VR. Poruszając się w lokacjach 360º, jesteś w samym środki wydarzeń! Odwiedź krainy Thora, Frei i Odyna, zbuduj nasycony boską mocą róg i pokonaj potężnego i nieobliczalnego Lokiego. Daj się porwać przygodzie!

 

Eventide: Słowiańska Baśń

Poznaj oryginalną grę przygodową inspirowaną słowiańską mitologią.

Historia rozgrywa się we współczesnym skansenie, gdzie obok ludzi egzystują też dawne słowiańskie bóstwa i magiczne stworzenia. Bohaterka to słynna botaniczka, przed którą staje zadanie uratowania cennej rośliny. Dodatkowo musi zmierzyć się z wrogiem snującym okrutne plany zagłady świata. Tylko pomoc magicznych stworów może zapobiec kataklizmowi. Czy jej spryt oraz wsparcie słowiańskich duszków wystarczą by pokonać zło?

Eventide 2: Sorcerer’s Mirror

Skandynawskiej przygody ciąg dalszy.

Eventide 2: Sorcerer’s Mirror to kontynuacja części pierwszej o podtytule Słowiańska Baśń. W drugiej części serii gracz trafia do zapomnianej, odciętej od świata górskiej wioski, rządzonej przez tajemniczego Czarnoksiężnika. Fabuła inspirowana jest polską legendą o magu Twardowskim. Gracze napotkają także m. in. dobrego zbója Janosika i wiele innych znanych oraz lubianych postaci. Gra należy do gatunku Hidden Object Puzzle Adventure, a co za tym idzie, opiera się na charakterystycznych dla niego rozwiązaniach takich jak odnajdywanie ukrytych obiektów, rozwiązywanie łamigłówek oraz mini gry. Decyzje podjęte przez gracza w trakcie rozgrywki będą realnie wpływały na jej przebieg i zakończenie. Dzięki temu opowiadana historia nabiera większej głębi.

Słowiański i skandynawski świat studia The House of Fables będziecie mogli poznać podczas tegorocznego PGA w pawilonie nr 7, na stanowisku nr 23.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact