Rozwikłaj zagadkę tajemniczej katastrofy

KURSK to pierwsza w historii gra dokumentalna, silnie inspirowana tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce 12 sierpnia 2000 roku na Morzu Barentsa.

Zatonął wówczas rosyjski okręt atomowy K-141 Kursk a okoliczności katastrofy, w której zginęło 118 marynarzy, po dziś są niejednoznaczne i budzą wiele kontrowersji. Wszystkich zainteresowanych rozwikłaniem zagadki zatonięcia jednostki zapraszamy na Poznań Game Arena do pawilonu nr 7, gdzie będą mogli przetestować dzieło od studia Jujubee S.A.

Tytuł, tworzony z dużym naciskiem na realizm i na należyte opowiedzenie tej dramatycznej historii, będzie bazował na rozwiązaniach znanych z gier przygodowych, survivalowych i szpiegowskich. Rozgrywka będzie ukazana z perspektywy pierwszej osoby, zaś gracz będzie świadkiem i uczestnikiem zdarzeń mających miejsce przed, jak i po katastrofie.

kursk_alpha_4.jpg

KURSK to tytuł skierowany do dojrzałego gracza oczekującego nietuzinkowej i ambitnej rozrywki, w której szczególny nacisk zostanie położony na fabułę i sposób prowadzenia akcji. Filmowa narracja i atmosfera grozy podsycane oprawą dźwiękową i muzyką tworzoną przez wybitnego kompozytora Mikołaja Stroińskiego.

Produkcja wydana na komputery PC i Mac, zaś w późniejszym terminie na konsole nowej generacji PlayStation 4 i Xbox One."

jujubee_logo.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact