Przyjdź, sprawdź i baw się dobrze!

Przyjmijcie zaproszenie od Sferis i Gram.pl i weźcie udział w turniejach, konkursach i specjalnych promocjach.

Podczas Poznań Game Arena znajdziesz ich w pawilonie nr 5, na stoisku nr 22.

SFERIS

Cenimy profesjonalizm i nowoczesność

SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej: komputery, smartfony, tablety, RTV-AGD oraz FOTO-VIDEO. Nasz zgrany zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Na rynku istniejemy już od 22 lat, a od 2007r. jesteśmy częścią Grupy ACTION S.A, notowanej na GPW. Szaro-zielone logo SFERIS zdobi nie tylko wejścia do salonów własnych w prestiżowych centrach handlowych, ale także salony partnerskie w całej Polsce. Zespół świetnie przygotowanych Doradców w myśl hasła „Zaufaj Ekspertom” dba o satysfakcję Klientów oferując nowoczesne produkty oraz pakiet udogodnień, takich jak możliwość zakupu w korzystnych ratach, leasingu, ubezpieczeniem produktów a także płatności szybkim przelewem poprzez platformę PayU oraz system transakcyjny PayPal.


Rozwój sieci na obszarze całej Polski oraz nowoczesne projekty e-commerce to najważniejsze punkty naszej strategii - zaufanie Klientów rośnie wraz z kolejnymi innowacyjnymi pomysłami.

________________________

GRAM.pl

Gram.pl to od jedenastu już lat jeden z największych polskich portali internetowych poświęconych szeroko pojętym grom elektronicznym oraz sprzętowi dla graczy. Pecety, konsole, czy urządzenia mobilne – dla nas każda forma grania jest równie ważna. Na gram.pl znajdziecie codzienną dawkę najnowszych branżowych newsów, recenzje, testy, zapowiedzi, publicystykę i materiały wideo. Wszystko czego potrzebuje każdy zapalony gracz w jednym miejscu!

 

Gram.pl to również największy w kraju sieciowy sklep z grami, konsolami i akcesoriami dla graczy. Bogaty wybór tytułów, szeroka oferta gier cyfrowych i liczne promocje to znaki firmowe sklepu gram.pl.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact