Przeżyj niezapomniane chwile razem z ROCCAT!

Turnieje, konkursy, youtuberzy – odwiedź Poznań Game Arena 2016

ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych podczas PGA zaprezentuje dwie najnowsze klawiatury niemieckiego producenta – Skeltr i Sova. Będzie to pierwszy w Polsce otwarty pokaz najnowszego sprzętu ROCCAT.

Sova to przenośny zestaw złożony z klawiatury z wbudowaną podkładką. Komplet został stworzony z myślą o grze na PC i jednoczesnym wygodnym siedzeniu na kanapie przed dużym ekranem telewizora. Dzięki Skeltr gracz w trakcie rozgrywki może obsłużyć dwa sprzęty jednocześnie – komputer i urządzenie mobilne sparowane z klawiaturą – bez konieczności przerywania gry i odrywania dłoni od klawiszy.

Oprócz pokazów sprzętu, na uczestników PGA odwiedzających stoisko ROCCAT czeka mnóstwo innych aktywności. Zaplanowano turnieje z nagrodami w League of Legends, Counter Strike: Global Offensive oraz War Thunder. Stoisko odwiedzą najpopularniejsi polscy youtuberzy, w tym także nowy ambasador marki ROCCAT w Polsce, który zostanie ogłoszony w trakcie targów.

Trzy dni poznańskiej imprezy to także niezliczone konkursy organizowane na scenie głównej stoiska w hali 8A. Na każdego zainteresowanego zakupem nowych słuchawek, myszki lub klawiatury czeka sklep z promocjami.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact