Prawo powraca na ulice!

11 bit studios będzie wystawcą na Poznań Game Arena 2016! Przyjdź na stoisko 40 w pawilonie 7 i zagraj w grę Beat Cop autorstwa Pixel Crow oraz Tower 57 tworzone przez zespół Pixwerk - na miejscu będą także twórcy obu gier.

Oprócz tego będzie można zobaczyć teaser najnowszej produkcji 11 bit studios - Frostpunk - i porozmawiać z developerami.

Beat Cop

Nowy Jork to bardziej bestia niż miasto.

Odkryj jego tajemnice przemierzając najmroczniejsze zaułki jako Jack Kelly – były detektyw wrobiony w morderstwo. Zdegradowany i opuszczony przez bliskich, masz ostatnią szansę by odkryć prawdę i posprzątać całe to bagno raz na zawsze. Jest tylko jeden problem… Cóż… w zasadzie to jest ich kilka. Twój nowy szef traktuje Cię jak śmiecia, twoja żona to wysysająca pieniądze pijawka z piekła rodem, a lokalna mafia chce zobaczyć twoją głowę na srebrnej tacy. Można powiedzieć, że sprawy się trochę pokomplikowały, ale tak to już jest na Brooklynie.

Dodaj do tego tony mandatów, drobne wykroczenia i pyskówki z lokalesami. W końcu od teraz jesteś zwykłym krawężnikiem.

Tower 57

W dystopijnej, dieselpunkowej przyszłości, jedynymi enklawami cywilizacji pozostały Megawieże. Pośródnich nich znajduje się odosobniona Wieża 57, do której wyrusza grupa niezwykłych indywiduów, chcących odkryć skrywane w niej tajemnice...  Ich umiejętności, pojemność magazynków i zdolność do współdziałania zadecydują o powodzeniu misji.

Tower 57 to szalona strzelanina widziana z góry, inpsirowana 16-bitową pixelową grafiką i arcadowymi tytułami. Walcz z hordami przeciwników, zniszcz wszystko w zasięgu wzroku i dowiedz się, co skrywane jest na szczycie wieży. Dokonaj tego sam albo w parze ze znajomymi w trybie co-op - w końcu demolka daje najwięcej frajdy, gdy robi się ją razem z kolegami. Tower 57 to również hołd dla najbardziej wypasionych gier na kultową Amigę. Dlaczego? Bo ta gra jest tworzona też na Amigę! A do tego konsole i PeCety!

Gorąco polecamy!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact