Poznaj świat QubicGames

Jesteś szybki jak błyskawica? Zbierasz skarpetki? Marzysz o kosmicznych strzelaninach? Ekspozycja QubicGames jest w sam raz dla ciebie. Zobaczcie co zaprezentują podczas PGA.

Geki Yaba Runner

Run Geki, run i ratuj księżniczkę w opałach! Zbieraj skarpetki, przemierzaj plansze na ponad 140 poziomach i walcz o miano najlepszego Gnoma w historii. Jeśli myślisz, że uda Ci się przemierzyć gnomi świat w kilka chwil, to jesteś w błędzie, bo Geki Yaba Runner to jeden z najtrudniejszych runnerów w historii.

Geki Yaba Runner to gra Free2play dostępna na platformie iOS/Android.

geki.jpg

Air Race Speed

Uważasz, że w grze liczy się refleks? Swoje umiejętności będziesz mógł sprawdzić prowadząc futurystyczne pojazdy lotnicze. Weź udział w emocjonujących wyścigach na 36 unikatowych trasach wytyczonych wewnątrz labiryntu. Pamiętaj, że sam przelot to nie wszystko – podróżując jedną z 9 ultraszybkich maszyn spotkasz na swojej drodze również liczne atrakcje!

Air Race Speed to mobilna wersja gry stworzonej na Nintendo 3DS i jest bezpośrednią kontynuacją wydanej w 2010 roku AiRace: Tunnel.

air.jpg

Robonauts

Marzyłeś o tym by zwiedzić wszechświat i walczyć przeciwko… korporacji? Chciałbyś uratować mieszkańców przed wyzyskiem i ocalić przed złym Szefem? Wyrusz na międzyplanetarną przygodę razem z naszym wyjątkowym Robotem. Lawiruj pomiędzy planetami i walcz z trudnymi przeciwnikami, którzy niszczą bajeczne uniwersum.

[gra w przygotowaniu]

Robonauts dostępne będzie na PC/Mac, Android oraz PS4.
cover_robo.png

Kim są?

QubicGames to polskie studio developerskie. Przez 10 lat przygotowywaliśmy dla Was gry stworzone specjalnie na konsole Nintendo, a przez ostatnie dwa lata możecie cieszyć się naszymi produkcjami także na platformach iOS/Android. Już wkrótce w nasze gry będziecie mogli zagrać także na Sony PS4 i PS Vita oraz na komputerach PC/Mac.

Śledźcie ich na www.qubicgames.com

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact