Pokaz specjalny Lost Ember

Lost Ember to eksploracyjna gra 3D, w której gracz wciela się w postać wilka. Kilka tygodni temu serca międzynarodowej publiczności podbił porywający i magiczny trailer. Kto nie widział niech spojrzy poniżej.

Mooneye Studios, twórcy Lost Ember, pojawią się na tegorocznej edycji Poznań Game Arena i poprowadzą zamknięty pokaz dla mediów oraz youtuberów. Sobota, 22.10.2016., godzina: 10.00 - 12.00, pawilon 7, sala 1.G. Wzięcie udziału w pokazie możliwe jest po wcześniejszym umówieniu: albert@apalka.com.

Zadaniem gracza w Lost Ember jest zrozumieć powód upadku świata istniejącego 1000 lat wcześniej. Historię kultury Inrahsi, ludności zamieszkującej wcześniej kontynent, pomaga nam zrozumieć towarzysz - byt będący jej częścią.

Dla uczestników PGA twórcy przygotowali specjalny konkurs, w którym można wygrać wejściówki na prezentację Lost Ember. Wystarczy, że w komentarzu pod informacją na nich Facebooku napiszecie, dlaczego to Wy powinniście pojawić się na zamkniętych pokazach Lost Ember. Z pośród nadesłanych komentarzy zostaną wybrane 4 najciekawsze odpowiedzi, a zwycięzcy zostaną zaproszeni na pokaz gry.

 

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact