Po raz pierwszy w Polsce pokaz nowej gry Hyper Arena

Specjalnie na Poznań Game Arena HyperVR przygotował specjalny pokaz nowej gry, gdzie dwóch graczy jednocześnie przeniesie się do wirtualnej areny PGA umieszczonej w futurystycznym mieście przyszłości (POZNAŃ 2164) i zmierzy się w autentycznych rozgrywkach gladiatorów - droidów!

Zapraszamy wszystkich na Poznań Game Arena do strefy HYPERBOOK / HyperVR do pawilonu nr 8A.

W pierwszej odsłonie Hyper Arena w wersji Alpha do dyspozycji graczy będą śmiercionośne wyrzutnie cyber dysków w połączeniu z egzoszkieletem i specjalnymi rękawicami energetycznymi - do dyspozycji gracza będzie szeroki arsenał powerup'ów które podniosą bitwę na epicki poziom. Co więcej! Hyper Arena to pierwsza MULTIPLAYEROWA gra ze studia HyperVR gdzie gracze fizycznie będą siebie widzieć po drugiej stronie areny! Docelowo w grze będzie mogła brać udział większa liczba graczy (4-16), planujemy wprowadzenie kilku futurystycznych map miast gdzie do walki będzie można wykorzystywać ukształtowanie terenu oraz obiekty. Będzie kilkanaście różnego rodzaju broni podzielonej na klasy, rozbudowany system tworzenia i personalizacji wyglądu i umiejętności gladiatorów i wiele innych opcji. Cała bitwa rozgrywać się będzie w czasie rzeczywistym w sieci lokalnej LAN (Docelowo Online) na oczach tysięcy widzów. Dodatkowo całą wirtualną arenę będzie komentował prowadzący - spektator, który niczym dron będzie poruszał się swobodnie po arenie pokazując emocjonującą rozgrywkę w sieci!

hyeprvr.jpg

Hyper Arena to prawdziwa rewolucja w gamingu – to połączenie sportu i e-sportu gdzie ważne są takie umiejętności jak spryt, koncentracja, refleks, ale również wytrzymałość fizyczna, siła i kondycja mięśni! Czeka nas w przyszłości prawdziwa E-SPORT Arena

Pierwsze pokazy Hyper Arena odbywać się będą na najszybszych laptopach dla graczy Hyperbook X77VR przy wykorzystaniu gogli HTC VIVE.

Wstępny plan turnieju wygląda następująco:

 

  1. Piątek - zapisy, free to play, testy Hyper Arena i prezentacja różnych trybów gry.
  2. Sobota - Rozgrywki Free to play z losowaniem co godzinę zwycięzców przechodzących do
    grupy Ligowej. Następnie wyłonimy pulę osób, które trafią do Ligi Finałowej.
  3. Niedziela - Rozgrywki Ligi Finałowej oraz emocjonujący finał!

O co będziecie walczyć w Hyper Arena?

Pula nagród jest coraz większa i aktualnie wynosi 5000 zł. Główną nagrodą jest najnowszy telefon HTC 10 w wersji GOLD, nagrody dodatkowe: Słuchawki Gamingowe, Myszy, Klawiatury, Podkładki, Koszulki Hyperbook i wiele innych!


Zapraszamy wszystkich na Poznań Game Arena do strefy HYPERBOOK / HyperVR - Hala 8A

HyperVR to nowe studio developerskie zajmujące się tworzeniem gier i aplikacji wykorzystujących gogle do wirtualnej rzeczywistości HTC Vive, Oculus, Samsung Gear VR, OSVR. Pracujemy przy wykorzystaniu Unreal Engine 4 i Unity. Oprócz gier projektujemy również aplikacje wykorzystywane w branży deweloperskiej, medycznej, sportowej i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu biznesowego info@hypervr.pl, www.hypervr.pl.

https://www.facebook.com/hypervr/

 

Kontakt dla mediów: Łukasz Kur, CEO & Founder: l.kur@hypervr.pl

Właścicielem studia HyperVR jest Blue Technology Sp. z o.o. producent i właściciel marki Hyperbook.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact