Play pozwoli doświadczyć tego, co w gamingu budzi największe emocje

Operator sieci komórkowej Play, oficjalny sponsor tegorocznej edycji, po raz pierwszy tak silnie zaznaczy swoją obecność na wydarzeniu.

Strefa Play podczas Poznań Game Arena będzie wypełniona atrakcjami skierowanymi do graczy pod wspólnym hasłem #gamersgonnaplay. Z pewnością razem zagramy grubo!

Jedną z wielu atrakcji będą meetupy z 11 topowymi influencerami gamingowymi. W strefie będzie można spotkać Rezigiusza, Izaka, JDabrowskiego, Blowka, Mandzia, Naruciakia, Gimpera, Drollercastera, Kaiko, Isamu i Karolka. Fani będą mogli rozegrać z nimi starcia na profesjonalnych stanowiskach esportowych, zgarnąć autograf, a nawet zrobić wspólne zdjęcie w 360 stopni! Dla osób, które nie będą mogły być na PGA influencerzy będą też prowadzić streamy live na fanpage’u Play. Play szykuje też sporo aktywności z obszaru nowych technologii, w tym doświadczenie VR stworzone specjalnie na potrzeby Targów.

Operator w swojej strefie zapewni uczestnikom wygodne miejsce, gdzie każdy będzie mógł naładować swój telefon i odpocząć od targowego zgiełku, a na koniec zjechać z Play’owej zjedżalni. Nie zabraknie też masy gadżetów ufundowanych przez Play oraz docenianą przez gamerów markę Razer.

Dodatkowo strefa Play podczas PGA będzie miejscem, gdzie każdy posiadacz prepaidowej karty SIM będzie mógł ją wygodnie zarejestrować, a za rejestrację zgarnąć atrakcyjny gadżet.

Będzie się działo! #gamersgonnaplay

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact