PGA 2016 nabiera mocy ze Sprite – SPONSOREM GŁÓWNYM wydarzenia

Premierowe pokazy gier, prezentacja najnowszych trendów i rozwiązań z zakresu multimedialnej rozrywki, występy cosplay, konferencje, spotkania z twórcami, atrakcje dla całych rodzin, strefa gier a w niej setki stanowisk komputerowych, dziesiątki konkursów z cennymi nagrodami, ale przede wszystkim dobra zabawa. Tak zapowiada się najbliższa edycja Poznań Game Arena, której sponsorem głównym została marka Sprite.

Sprite jest marką, która na szeroką skalę wspiera środowisko polskiego gamingu. Od dwóch lat obecna jest na najważniejszych wydarzeniach gamingowych, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Skupia się na współpracy z kluczowymi twórcami kanałów gamingowych na YouTube w Polsce, czego wyrazem była ubiegłoroczna edycja PGA, kiedy to Sprite po raz pierwszy wsparł poznański event. Wówczas, na obszernym stoisku, Sprite zadbał o moc atrakcji. Poza hektolitrami orzeźwiającego, krystaliczno-cytrynowego napoju można było spotkać wybitnych twórców You Tube, którzy byli do dyspozycji odwiedzających targi PGA. W tym roku marka Sprite również zadba o dobre nastroje uczestników gasząc przy tym ich pragnienie.

Szczegółowy program przygotowywanych atrakcji przekażemy w kolejnym materiale. A tymczasem zabukujcie termin między 21 a 23 października, bo na pewno wspólnie Zagramy Grubo.

Bilety na wydarzenie dostępne są za pośrednictwem portali tixer.pl oraz ticketpro.pl, a także w punktach stacjonarnych salonów Empik, Media Markt i Saturn oraz kioskach i salonikach Ruch.

Szukajcie stoiska SPRITE w pawilonie numer 8A. Jak ich rozpoznacie? Będzie zielono i będzie się działo :)

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact