Nucisz melodię prowadząc samochód? Lubisz rozwiązywać łamigłówki?

Zapraszamy na Poznań Game Arena, gdzie będziecie mieli okazję wypróbować narzędzia do nauczania podstaw wiedzy o muzyce, rozwinąć swoje muzyczne zdolności i rozgrzać umysły do czerwoności.

Wszystko za sprawą Gamespol, studia z polskim rodowodem, które dwoma grami: HandyBot i i Find the Melody zasili tegoroczną Strefę Niezależnych Twórców Gier.

HandyBot: to gra logiczna, która złapie Cię i przytrzyma na długie godziny.

handy.jpg

W HandyBot sterujesz robotem, który ucierpiał w katastrofie stacji kosmicznej – zostało mu tylko jedno ramię. Próbuje on dostać się do kosmonauty uwięzionego na samym dole stacji i musi się nieźle nakombinować przesuwając siebie lub skrzynki tak, by ostatecznie dostać się do włazu prowadzącego na niższy poziom. A na nim czekają na niego skrzynki mające jeszcze ciekawsze efekty ;)

HandyBot to gra logiczna, w której gracz ma dużą swobodę w konstruowaniu rozwiązania, co nie znaczy, że będzie to proste. Docelowymi platformami są platformy mobilne oraz PC, Mac i Linux.

Kto choć raz śpiewał pod prysznicem, powinien wypróbować Find the Melody, drugą grę od studia Gamespol prezentowaną podczas PGA.

find.jpg

Twórcy z Gamespol przedstawią Wam grę muzyczną, unikalną o tyle, że opierającą się na zdolnościach muzycznych, a nie na zręczności i refleksie. Jeżeli chcielibyście przestać fałszować pod prysznicem, poznać trochę klasyki, żeby błysnąć erudycją w towarzystwie lub wyrobić słuch i zaskoczyć koleżankę zaimprowizowaniem na gitarze ostatniego rockowego hitu lata – spróbujcie Find the Melody, może siedzi w Was ukryty talent? ;)

Nauczyciele muzyki, uznali Find the Melody za przydatne narzędzie do nauczania podstaw wiedzy o muzyce i rozwijania muzycznych zdolności. Polecamy Find the Melody innym nauczycielom, korepetytorom i rodzicom dla wspomagania rozwoju muzycznego swoich podopiecznych ;)

Więcej na: http://www.findthemelody.com/

Sprawdź czy masz talent odwiedzając stoisko numer 64 w pawilonie numer 7.

 

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact