Największa strefa e-sportu

W tym roku poznańskie targi opanuje największa strefa dla fanów i graczy e-sportu. Podobnie jak w poprzednich latach, na ponad 1500 m2 firma LG, przy współpracy z League of Legends Polska oraz HyperX, zapewni odwiedzającym moc atrakcji.

Wszyscy miłośnicy gier zostaną zaproszeni do udziału w zażartych pojedynkach League of Legends, konkursach oraz dodatkowych aktywnościach w strefach elektronicznej rozrywki. Za sprawne i przyjazne dla odwiedzających przeprowadzenie turniejów oraz funkcjonowanie stref odpowiada, dobrze znana fanom ligowych rozgrywek, FantasyEXPO.

21:9 LG Tournament League of Legends (Turniej MOBA)

40,000 złotych w puli podstawowej, cztery drużyny i dwa dni emocjonujących rozgrywek League of Legends czeka na graczy oraz widzów gry, która zebrała 100 milionów aktywnych graczy w ciągu miesiąca.

Cztery drużyny zaproszone walczyć będą o nagrody z puli:

1. miejsce 17 000 złotych
2. miejsce 10 000 złotych
3. miejsce 8 000 złotych
4. miejsce 5 000 złotych

Organizatorzy w ramach wspołpracy z serwisem crowdfundingowym Matcherino rozpoczną akcję zwiększania puli dodatkowej, która zasili dodatkową gotówką pulę podstawową.

Półfinały oraz mecz o trzecie miejsce odbędzie się w sobotę, natomiast wielki finał zostanie rozegrany w niedzielę. Najlepszy komentarz rozgrywek zapewnią Damian „Nervarien’ Ziaja oraz Norbert „Dis” Gierczak.

Strefa LG

Równolegle do turnieju 21:9 LG Tournament dostępna będzie strefa LG, w której odwiedzający obejrzą powtórki profesjonalnych rozgrywek rodaków w drużynach H2K oraz Fnatic podczas Worldsów League of Legends. W trakcie przerw host poprowadzi konkursy, w których do zdobycia będą upominki od LG i HyperX.

Na najlepszych cosplayerów LoL czekać będzie profesjonalne studio fotograficzne oraz konkurs, w którym do zdobycia będą nagrody od LG i HyperX.

Strefa nowych technologi

W specjalnie przygotowanej strefie odwiedzający poczują różnice między monitorem 21:9, a 16:9 oraz obejrzą prezentację peryferii HyperX. Najaktywniejsi uczestnicy otrzymają specjalne upominki.

Strefa wolnego grania

W trakcie profesjonalnych rozgrywek nie zabraknie strefy wolnego grania. 20 stanowisk League of Legends z odblokowanymi postaciami i skinami. Uczestnicy otrzymają możliwość własnoręcznego przetestowania sprzętu i peryferiów od HyperX i LG oraz wygrania nagród w otwartych turniejach 1vs1.

LG PGA OPEN 1vs1

Otwarte turnieje (dwa dziennie), w których gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą w trybie 1vs1 i zdobyć nagrody w postaci monitorów LG oraz peryferii HyperX.

Merch League of Legends

Dedykowane stoisko z gadżetami RIOT – czapki, pluszaki, podkładki pod myszkę. Prezentacja figurek postaci z Legue of Legends oraz peryferii HyperX.

 

pp-0143.jpg

pp-0183.jpg

pp-0340.jpg

img_7386.jpg

pp-8282.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact