Najnowszy sprzęt dla graczy i ekstremalny gaming

Już w piątek rusza Poznań Game Arena - jedna z największych imprez dla graczy w Polsce. Firma ASUS, jak co roku, dostarczy gamingowych emocji i zabawy z najwydajniejszym sprzętem dostępnym na rynku.

Oprócz tego odwiedzający będą mieli możliwość uczestniczenia w licznych turniejach, sprawdzenia swoich sił w konkursach z cennymi nagrodami i mnóstwem gadżetów. Uczestnicy tego święta gier komputerowych i sprzętu elektronicznego będą mogli zakupić wybrane urządzenia ASUS w promocyjnych cenach.

Specjalnie dla wielbicieli bezkompromisowej wydajności i gamingowych emocji, ASUS przygotował wyjątkową strefę dla graczy w czerwono-czarnych barwach Republic of Gamers. Na stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze karty graficzne z serii GeForece 1000 i Radeon 400, w tym najnowsza karta graficzna ASUS GTX 1050Ti Expedition, totalna nowość na polskim rynku notebooków, ASUS ROG Strix GL502,  płyty główne z serii X99, podkręcone monitory z serii ROG i peryferia – niektóre z nich, tak jak mechaniczna klawiatura ROG Claymore i słuchawki z przestrzennym dźwiękiem ROG Centurion, po raz pierwszy w Polsce. Odwiedzający będą mogli na własnej skórze sprawdzić działanie najwydajniejszych urządzeń na rynku i skorzystać z kilku stanowisk do grania i wirtualnej rzeczywistości. Wrażeń będą dostarczać też imponujące mody autorstwa Bartka Niklota Kurpiewskiego - prezentujące najmocniejsze konfiguracje sprzętowe na rynku, z połączeniem płyty głównej ASUS Rampage V Edition 10, kilku kart graficznych STRIX GTX 1080 i dziesięciordzeniowego procesora Intel Core i7 6950X. Obie konstrukcje są chłodzone cieczą i oferują niesamowite doznania wizualne oraz kolorystyczne dzięki zastosowaniu ASUS Aura Sync.

Na pewno nie zabraknie mocnych wrażeń. W sobotę, 22 października, odbędzie się w strefie ASUSa finał ROG Tournament Stars Edition w Overwatch, komentowany na żywo przez Tivolta. Wezmą w nim udział zwycięzcy półfinałów, które zostaną rozegrane jeszcze  dziś, pomiędzy Emilem a Bonkolem oraz Nexosem a Mashą. Steramy z dzisiejszych rozgrywek można śledzić na http://esportnow.pl/asus/#informacje

W ręce użytkowników oddane zostaną najnowsze notebooki gamingowe z kartami graficznymi Nvidia GeForce opartymi o architekturę Pascal – modele ROG G752VS i ROG Strix GL502. Produkty ASUSa są odpowiednio przygotowane do obsługi gier i programów VR. Na stoisku ich możliwości zostaną zaprezentowane za pomocą aplikacji „Horyzont Historii”, użyczonej specjalnie na tę okazję przez Pałac Kultury i Nauki. To prawdziwy wehikuł czasu, który przenosi użytkownika, po założeniu przez niego specjalnych gogli, słuchawek i kontrolerów, o blisko 1000 lat wstecz, do osady Bródno. Z poziomu wirtualnego Tarasu Widokowego na XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki zobaczy on jak rozwijała się i rozbudowywała się stolica Polski na przestrzeni dziejów. Podróż kończy się dopiero w 1944 roku, gdy pod stopami rozciąga się wierny obraz ruin zniszczonej, powojennej Warszawy. Jest to świetna okazja do zwiedzenia Stolicy, bez konieczności opuszczania Poznania.

Sprzęt będzie można przetestować również grając w Shadow Warrior 2, jak również w niezwykle wymagające i od niedawna dostępne na PC: Gears of War 4 czy Forza Horizon 3 od firmy Microsoft. Osoby preferujące rozwiązania stacjonarne pograją na desktopach G20 i monitorach PG248Q z podkręcanym do 180Hz odświeżaniem. Będzie można doświadczyć również ekstremalnej rozgrywki na 3 zakrzywionych monitorach PG348Q. Szybki Internet do grania i streamingu w strefie ASUSa zapewnią routery RT-AC5300.

Przez trzy dni targów strefę ASUS na PGA odwiedzą również Jcob i Lachu, którzy zagrają w FIFĘ 17 i spotkają się z fanami. Nie zabraknie licznych konkursów, czasu na swobodne rozgrywki na wystawionym sprzęcie i niespodzianek od firmy New Balance.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact