Najlepsze rozwiązania dla gamerów od Dream Machines

Wyróżnij się z tłumu, grając najlepiej, jak tylko potrafisz. Spełnij swoje marzenia, bo przyszłość gamingu leży w rękach Dream Machines!

Dream Machines specjalizuje się w zapewnieniu najlepszych rozwiązań dla graczy. Chcieliśmy stworzyć coś, co spełniłoby potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wiele osób nie może osiągać najwyższych wyników przez ograniczenia takie jak wolny procesor czy słaba karta graficzna. Nasze komputery zapewnią każdemu graczowi najwyższe osiągnięcia poprzez najbardziej zaawansowany sprzęt, jaki jest dostępny na rynku. Dream Machines współpracuje z najlepszymi projektantami, ekspertami i producentami z całego świata. Dream Machines używa wyłącznie najwyższej, jakości części przeznaczonych do gier, co tworzy surrealistyczne doświadczenia. Stawiamy największy nacisk, na jakość i jesteśmy zawsze otwarci na sugestie naszych klientów, aby wciąż się rozwijać wraz z pojawianiem się nowych technologii. Wznieś się ponad innych aż do szczytów swoich możliwości!

Laptopy

dream1.jpg

Wiemy, że w najlepszych komputerach nie liczy się wyłącznie moc, ale równie istotna jest jakość, dlatego też w laptopach Dream Machines nie tylko posiadamy najmocniejsze podzespoły na rynku, ale gwarantujemy również najwyższą jakość komponentów. W naszej ofercie można znaleźć komputery z najnowszymi kartami graficznymi, które pozwolą nie tylko na bezproblemową grę na najwyższych detalach, ale również na swobodne korzystanie z Virtual Reality.

DM1 PRO

dream_2.jpg

Nieważne czy Twój styl trzymania myszy to claw, palm, fingertip, mysz DM1 Pro zawsze będzie służyć Ci doskonale niezależnie od trudności zadania. Perfekcyjny kształt tego urządzenia pozwala na jego wykorzystanie niezależnie od tego, czy jesteś prawo czy lewo ręczny, jeśli dodasz do tego wagę zaledwie 89g uzyskasz sprzęt, z którym nigdy nie będziesz chciał się rozstać, który pracuje z Tobą, nie przeciw Tobie. Niespotykana dotąd precyzja uzyskana dzięki PIXART 3310 a także wysokie DPI (do 5000) pozwala w pełni cieszyć się rozrywką.

DM2 Comfy

dream_3.jpg

Chcesz myszy, z której będziesz mógł korzystać cały dzień bez żadnych oznak zmęczenia? DM2 Comfy jest tu dla Ciebie. Podczas projektowania tej myszy mieliśmy na uwadze każdy typ gracza. Nie tylko przygotowaliśmy kształt, który jest wygodny, dodatkowo jest wyjątkowo lekki osiągając wagę jedynie 94g, DM2 pracuje dla Ciebie, nie przeciw Tobie. DPI do 5000 pozwali Tobie dostosować myszkę tak by spełniała wszelkie oczekiwania a jej prędkość 4M/s zapewni, że zawsze będziesz o krok szybciej od innych.

Conch Dream Audio

dream_4.jpg

To doskonałe rozwiązanie zarówno w domu jak i w podróży. Wysokiej, jakości dźwięk, połączony z długim czasem pracy (do 6h na baterii) powoduje, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysokim komfort połączony z niezależnością. Pozwól się ponieść swojej ulubionej muzyce gdziekolwiek jesteś!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact