MODECOM sponsorem Poznań Game Arena

To jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży nowych technologii, a Poznań Game Arena to największe wydarzenie branży gamingowej w Polsce,

podczas którego prezentowane są najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu multimedialnej rozrywki, dlatego prędzej czy później musiało dojść do współpracy. Nasze październikowe spotkania cieszą się ogromną popularnością. Co edycję odwiedzają nas dziesiątki tysięcy pasjonatów najnowszych technologii, którzy przez klika dni testują wytrzymałość prezentowanych przez wystawców sprzętów. W tym roku za techniczne wyposażenie stoisk w komponenty i akcesoria komputerowe odpowiada Sponsor – MODECOM – mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor targów PGA.

Biorąc pod uwagę, z jakim zaangażowaniem firma MODECOM podchodzi do podejmowanych działań, wyrażamy przekonanie, że kolejna edycja Targów Gier, Rozrywki i Multimediów  - Poznań Game Arena odniesie niekwestionowany sukces. Dodajmy, że na uczestników PGA czekają liczne konkursy z wartościowymi nagrodami, które również ufunduje MODECOM. Na tegoroczne PGA Sponsor zaplanował premierę nowych produktów premium z serii Volcano. O szczegółach poinformujemy w kolejnym materiale.

volcano-1.jpg

volcano-3.jpg
volcano-4.jpg

Tymczasem zapraszamy do Poznania!
21-23.10.2016 r.
Gramy Grubo!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact