MODECOM – sportowo, gamingowo! #1DZIEN1KONKURS

1999 to ważny rok dla graczy. Na półkach pojawił się Unreal Tournament, a na giełdzie Mode Com Poland, znany dzisiaj pod nazwą MODECOM. Poznajcie największego rodzimego producenta elektroniki i sponsora wtorkowej edycji #1dzien1konkurs!

Prestiżowe nagrody

MODECOM dwukrotnie otrzymał tytuł „Marka Roku”, a podczas DISTREE EMEA 2015 w Monte Carlo, zdobył nagrodę Distree Diamond Award oraz Best Product Innovation dla FreePC. To jeden z wielu powodów dla których warto zwrócić uwagę na ich wyjątkowe produkty, np. podczas kupowania tańszych biletów na PGA 2017 w MediaMarkcie czy Saturnie ;)

Sport i eSport idą w parze

W 2014 roku MODECOM podpisał umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i uzyskał status Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Rok później nabyli prawa do posługiwania się tytułem Oficjalnego Partnera Ekstraklasy. Jak widać sport jest im bliski, nic więc dziwnego, że ich seria produktów gamingowych – Volcano – tworzona jest z myślą o najlepszych rozgrywkach eSportowych. Wy także chcecie poczuć moc tego genialnego sprzętu dla graczy? Weźcie udział w konkursie już dzisiaj!

Już dzisiaj (2017-09-12) o godzinie 20.00 na naszym fanpage: www.facebook.com/PoznanGameArena
pojawi się pytanie konkursowe o MODECOM.

Odpowiedz na nie i zgarnij jeden z trzech zestawów do wygrania:

1 miejsce: Klawiatura mechaniczna Volcano Lanparty
2 miejsce: Mysz Volcano MC-GMX4
3. miejsce: Podkładka pod mysz i klawiaturę Volcano Pad

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact