Każdy z Was może zostać Wybrańcem!

Wystarczy tylko sięgnąć po Archaica: The Path Of Light, grę logiczną z laserami i lustrami, wzbogaconą o elementy fabuły. W grze jesteśmy Wybrańcem, który wyrusza legendarną Ścieżką Światła by uchronić świat od zagłady.

Twórcami gry są bracia Tureccy ze studia TwoMammoths, których będziecie mogli zobaczyć podczas Poznań Game Arena. Dodatkowym atutem gry jest piękna oprawa graficzna.

Kilka słów o grze:

By uchronić ludzkość przed zniszczeniem, musimy uruchomić specjalne mechanizmy obronne. Jednak da się tego dokonać wyłącznie poprzez przeprowadzenie wiązki światła przez zapomnianą ścieżkę starożytnych. W praktyce sprowadza się to do operowania lustrami, które służą do nakierowywania światła na magiczne kryształy, zapewniające energię maszynom. Zadanie oczywiście nie jest takie łatwe, na jakie wygląda, gdyż po drodze musimy uporać się z szeregiem mniej i bardziej wymagających problemów, związanych z przesuwaniem bloków skalnych, otwieraniem bram itd. Dodatkowo plansze skrywają rozmaite sekrety, w tym np. szczegóły fabularne, które odkrywamy, kierując strumień światła na obeliski z hieroglifami. Kampania oferuje zmagania w pięciu krainach, podzielonych na kilka poziomów (od 5 do maksymalnie 9 układów w każdej lokacji). Do wszystkich z nich uzyskujemy dostęp z poziomu mapy świata, dzięki czemu w razie potrzemy możemy wrócić do zaliczonych wcześniej etapów.

Pamiętajcie: stoisko nr 9, pawilon 7 :)

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact