Już wkrótce wielkie show Media Markt

Zbliżające się wielkimi krokami targi PGA jak co roku obfitować będą w moc atrakcji. Po raz pierwszy w historii na imprezie pojawi się Media Markt.

Media Markt przygotuje stoisko o powierzchni 200m2. Wśród sprzętów, jakie będą mogli zakupić tam gracze, znajdą się produkty wielu renomowanych marek, m.in.: SamsungaRazeraLogitecha, SteelSeries, Roccata czy Creative.

Będzie się działo

Przez trzy dni obok stanowiska Media Markt, będzie funkcjonować także specjalnie przygotowana scena, na której show poprowadzi Piotr Lipski, jeden z najbardziej znanych polskich komentatorów w grze Counter Strike.  Odwiedzający stoisko Media Markt mogą liczyć na specjalne promocje, produkty za 50% ceny oraz liczne konkursy, w których będzie można wygrać cenne sprzęty gamingowe.

render_v17a.jpg

Zobacz gwiazdy YouTube

Wielu graczy ucieszy też fakt, iż scenę Media Markt odwiedzą znani youtuberzy, z którymi będzie można się zmierzyć w gamingowym pojedynku. Na stoisku Media Markt nie zabraknie również cosplayerów, którzy są nieodłącznym elementem PGA.

PGA tuż-tuż!

Stoisko Media Markt będzie ulokowane w Hali nr 8 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

O Media Markt

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 58 marketów w 48 miastach Polski.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact