Jak przetrwać po wybuchu wojny atomowej?

60 Seconds! to atomowa przygoda o przetrwaniu z elementami czarnej komedii zrealizowana przez poznańskie studio Robot Gentleman.

Zbieraj zapasy i ratuj swoją rodzinę, nim spadnie bomba. Przeżyj w swoim własnym schronie przeciwatomowym. Podejmuj trudne decyzje, wydzielaj jedzenie i poluj na zmutowane karaluchy. Przetrwaj. Albo i nie.

Wszystkich chętnych do przetestowania gry i porozmawiania z twórcami zapraszamy podczas Poznań Game Arena do pawilonu numer 7 na stoisko numer 46.  A tymczasem kilka słów o grze.

Ted, uczciwy obywatel i głowa rodziny, w swoim idyllicznym życiu na przedmieściu napotyka pewien niewielki problem. NUKLEARNĄ APOKALIPSĘ.

Mając tylko 60 sekund do wybuchu bomby atomowej, prowadź Teda w czasie jego szaleńczego pędu po domu, w poszukiwaniu użytecznych przedmiotów i członków rodziny. Wszystko będzie przeciwko tobie - czas, twoje własne meble; rozkład domu, który ulegnie zmianie przy każdej rozgrywce, i w końcu zasadnicze pytanie - co i kogo wziąć ze sobą, a kogo pozostawić na pewną śmierć?

Dotarcie do schronu atomowego na czas (i w całości) to dopiero początek. Wszystkie przedmioty i osoby, które udało ci się uratować od wybuchu zadecydują o twoim dalszym losie. Każda historia będzie inna, każdy dzień zaskakiwać będzie nowymi wydarzeniami. Czy wszystkie te historie skończą się dobrze? To zależy już tylko od ciebie. Wydzielaj jedzenie i wodę, wykorzystaj jak najlepiej swój ekwipunek, stawaj przed trudnymi wyborami i planuj wyprawy na radioaktywne pustkowie.

Powodzenia.

60s_screen_01_pga_2016.jpg

  • PRZEŻYJ: absolutny koszmar, gdy na Twoją okolicę spada bomba atomowa, w tej nuklearnej, czarnej komedii osadzonej w Ameryce lat pięćdziesiątych.
  • ZBIERZ: użyteczne przedmioty oraz członków rodziny w panicznym, sześćdziesięciosekundowym biegu przez losowo generowany dom.
  • PRZYGOTUJ SIĘ: na najgorsze. Nie łap przypadkowych przedmiotów, ostrożnie planuj swoją przyszłość i uważnie śledź awaryjne transmisje radiowe!
  • PRZETRWAJ: w schronie przeciwatomowym z pomocą zebranego ekwipunku. Ile dni uda Ci się przetrwać? Czy wszyscy wyjdą z tego cało?
  • DECYDUJ: co robić w tej post-apokaliptycznej rzeczywistości. Czy zaryzykujesz eskapadę na powierzchnię? Kto zje dziś obiad, gdy została tylko jedna porcja? Jak poradzisz sobie z plagą zmutowanych karaluchów?

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact