IMGN.PRO

Symulator jazdy ciężarówką, gry akcji i RPG oraz survival horror to tylko kilka zapowiadanych pozycji ze studia IMGN.PRO

Na PGA nie może zabraknąć pełnego rozmaitych atrakcji stoiska tej firmy. Będąca synonimem nowoczesnego, przyjaznego developerom podejścia, dokładności i najwyższej jakości świadczonych usług firma, zagości w pawilonie nr 7.

1. Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone to postapokaliptyczny RPG akcji z widokiem izometrycznym. Wcielamy się tutaj w rolę samotnego wędrowca, który przemierzał będzie wyspę Peh (będącą częścią Imperium Vetrall). Gra stawia na akcję i łączy w sobie elementy znane z gier skradankowych w połączeniu z otwartym światem pełnym wyzwań i niebezpieczeństw. Za stworzenie tego tytułu odpowiadają studia IMGN.PRO i Fool’s Theory, a gra działa w oparciu o Unreal Engine 4.

Gatunek: RPG / akcja
Producent: Fool’s Theory / IMGN.PRO
Wydawca: IMGN.PRO
Platforma: PC / konsole

imgn-pro_seven_the_days_long_gone.jpg

2. Husk

Husk to survival horror, który inspirowany jest tytułami takimi jak Alan Wake czy seria Silent Hill. Wcielamy się tutaj w postać Matthew Palmera, który po wykolejeniu pociągu usiłuje odnaleźć swoją zaginioną rodzinę. Nasz bohater trafia do miasteczka Shivercliff, gdzie mają miejsce dziwne i niewyjaśnione zjawiska. Twórcami tego tytułu są studia IMGN.PRO oraz UndeadScout, a gra działa w oparciu o Unreal Engine 4.

Gatunek: survival horror
Producent: UndeadScout / IMGN.PRO
Wydawca: IMGN.PRO
Platforma: PC / konsole

imgn-pro_husk.png

3. Expeditions: Viking

Expeditions: Viking to osadzona w realiach historycznych klasyczna gra cRPG z turowym systemem walki. Jest to kolejna odsłona serii studia Logic Arists, która zapoczątkowana została w 2013 roku przez grę Expeditions: Conquistador. Tytuł ten pozwala na wcielenie się w wodza klanu wikingów. Musimy zarządzać podwładnymi, utrzymywać stosunki dyplomatyczne i handlowe z sąsiadami oraz przeprowadzać wyprawy, podczas których napadamy na inne nacje i ograbiamy je ze skarbów.

Gatunek: cRPG
Producent: Logic Artists
Wydawca: IMGN.PRO
Platforma: PC

imgn-pro_expeditions_viking.jpg

4. American Truck Simulator

American Truck Simulator to symulator jazdy ciężarówką stworzony przez czeskie studio SCS Software. Gra pozwala na zwiedzenie terytorium Ameryki Północnej za kierownicą osiemnastokołowych pojazdów i przewożenie towarów pomiędzy poszczególnymi miastami. Produkcja wydana została w lutym 2016, a za jej dystrybucję na terenie naszego kraju odpowiada IMGN.PRO.

Gatunek: symulator
Producent: SCS Software
Wydawca w Polsce: IMGN.PRO
Platforma: PC
Premiera: Luty 201

imgn-pro_american_truck_simulator.jpg

5. Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja cieszącego się dużą popularnością symulatora jazdy ciężarówkami. Podobnie jak pierwowzór z 2008 roku, grę przygotowało czeskie studio SCS Software. Tytuł ten pozwala wcielić się w rolę kierowcy ciężarówki i zarazem właściciela firmy transportowej. Zabawa polega na przewożeniu ładunków pomiędzy różnymi miejscowościami. Dystrybucją gry na terenie naszego kraju zajmuje się IMGN.PRO.

Gatunek: symulator
Producent: SCS Software
Wydawca w Polsce: IMGN.PRO
Platforma: PC
Premiera: Październik 2012

imgn-pro_euro_truck_simulator_2.jpg

Ponadto na targach zamierzają ogłosić trzy nowe tytuły i zaprezentować ich grywalne wersje, ale nie mogę jeszcze zdradzić ich nazwy :).

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact