Hard-Pc na Poznań Game Arena

Dziesięć stanowisk dla graczy wyposażonych w najszybsze laptopy do gier, wygodne fotele i najlepsze myszki oraz słuchawki. Oprócz tego, przez trzy dni, na stoisku Hard Pc będziecie mogli dokonać zakupów w specjalnych cenach!

Hard PC to sklep z najwyższej jakości sprzętem dla graczy. W ofercie firmy znajdziecie akcesoria i podzespoły sprawdzonych producentów. Na Poznań Game Arena 2016 zagrają naprawdę grubo.

Przy współpracy z Dream Machines oraz SilentiumPC przygotowali mnóstwo atrakcji. Zapraszamy do pawilonu nr 8 na stoisko nr 11.

Dream Machines specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla graczy. Nasze komputery zapewniają najwyższe osiągnięcia poprzez najbardziej zaawansowany sprzęt, jaki jest dostępny na rynku. Podczas PGA będzie można nie tylko pograć w najnowsze tytuły na maksymalnych ustawieniach, przybić piątkę ze znanymi Youtuberami, ale także zgarnąć pakiet gadżetów Dream Machines. Wisienką na torcie jest turniej w Hearthstone, w którym na zwycięzcę czeka jeden
z naszych laptopów. Będzie się działo!

SilentiumPC to doskonale znana na rynku Polska marka obudów, zestawów chłodzenia procesora oraz zasilaczy, która cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu już lat. Właśnie teraz, na Poznań Game Arena 2016 eksperci i specjaliści z SilentiumPC prezentują nową markę: SPC Gear, w ramach której oferowane są fotele dla najbardziej wymagających graczy. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka jakość, jak również korzystna cena. Na stoisku będzie można nie tylko wypróbować nowe fotele, ale również spotkać się z polskimi gwiazdami YouTube Gaming. Nie zabraknie też atrakcji i licznych konkursów z wartościowymi nagrodami!

silencium.jpg

 

A jak o stoisku i atrakcjach Hard-PC podczas PGA piszą sami fani tej marki?
Zapoznaj się z artykułem konkursowem od Pauliny Julki W.

 

CZY NA TEGOROCZNYM PGA MOŻE ZABRAKNĄĆ DEMONA TECHNOLOGII HARD-PC?

Hard-PC jak ''Czarna Dziura'' wciągnie Ciebie w świat Gamingu i Moddingu.

 

Hard-PC ma zaszczyt pochwalić się 80-metrowym stanowiskiem czystego szaleństwa w Pawilonie nr 8, przez wszystkie dni trwania Targów Poznań Game Arena.

Przy Hard-PCtowym stanowisku NR.11 rezydentować będzie między innymi taka elita jak :

  • Malik Customs
  • BlackWhite Tv
  • Oraz wiele innych Sławnych osób....

Nie zabraknie też strefy gamingu oraz rozgrywek między innymi w HearthStone, gdzie bedzię można zdobyć świetne Nagrody. Rozgrywki poprowadzi Polski czołowy gracz i prekursor gier karcianych.

I TO WŁAŚNIE CIEBIE NIE MOŻE TAM ZABRAKNĄĆ!!!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact