Gotowi do walki? Fury mode on! #1dzien1konkurs

Czwartek z MediaMarkt jest pełen wielkich emocji i pasji dzięki gamingowemu sprzętowi marki Fury. A dobry sprzęt gamingowy to taki, który oferuje szereg funkcji niedostępnych w zwykłych peryferiach komputerowych. Poczujcie różnicę!

Przejmij kontrolę nad wirtualnym polem bitwy!

Doby gracz to taki, który radzi sobie w każdej sytuacji, dobrze współpracuje ze swoimi sprzymierzeńcami, zachowuje spokój nawet pod ciężkim ostrzałem i wie jak w ferworze walki skupić się na celu.

W czasie walki nie ma miejsca na opóźnione reakcje myszki, czy nieprecyzyjne sensory, a już nic tak nie irytuje jak przypadkowe wciśnięcie klawisza Windows… Gdy zwykły sprzęt doprowadza do szału pojawia się Fury! Zaprojektowany z myślą o zwycięzcach wirtualnych rozgrywek. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym peryferiom gracz stanie się jeszcze szybszy, dokładniejszy, wytrzymalszy i, co najważniejsze, niezwykle skuteczny.

Już teraz możecie wygrać w naszym konkursie produkty marki Fury.

Wystarczy, że dzisiaj (2017-09-14) o godzinie 20.00 na naszym fanpage: www.facebook.com/PoznanGameArena
odpowiecie na pytanie konkursowe.

Do wygrania:

1 miejsce: Zestaw 4 in 1 Fury Tunderstreak, czyli: Klawiatura z podświetleniem i funkcją anti-ghosting na 19 klawiszy; słuchawki stereo z mikrofonem na wysięgniku obrotowym; mysz optyczna o rozdzielczości do 2400 DPI; podkładka pod mysz, z warstwą tekstylną.

2 miejsce: Klawiatura Fury Spitfire

3 miejsce: Mysz Fury Predator

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact