Finał Pucharu Polski Cybersport na PGA – aż 50 tys. do wygrania!

W turnieju Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends zmierzą się polskie gwiazdy e-sportu wraz z ambitnymi amatorami chcącymi sięgnąć po sławę. Rozgrywki kwalifikacyjne dopiero się zaczęły, a cały event spektakularnie zakończy się podczas Poznań Game Arena 2017!

W poprzednim tygodniu Team DPD wygrał pierwszy z czterech otwartych turniejów kwalifikacyjnych do Pucharu Polski Cybersport w League of Legends. Obecnie na stronie organizatora trwają zapisy do drugiego turnieju, który odbędzie się już jutro w środę 2 sierpnia o godzinie 18.00. Aby wziąć udział w turnieju wystarczy… mieć oryginalną grę, zarejestrować się i zapisać do walki o puchar!

Link do zapisów: https://play.eslgaming.com/poland

Dzisiaj - 1 sierpnia o godzinie 19.00 - rozegra się także pierwszy turniej o Puchar Polski Cybersport CS:GO, a kolejny już 7 sierpnia w poniedziałek.

A jest o co grać! Pula nagród to 50 tys. zł – po 25 tys. na każdy tytuł – oraz gwarantowany awans do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Dodatkowo zwycięski zespół League of Legends będzie miał szansę wziąć udział w turnieju OMEN by HP League of Legends Combat, który odbędzie się dwa tygodnie po PGA 2017, czyli 19-22 października w Pradze w Czechach.

Zanim jednak to się stanie, 14 zespołów zmierzy się w rozgrywkach grupowych z profesjonalnymi graczami.

Do Pucharu zaproszono:

Counter-Strike: Global Offensive:

PRIDE
Team Kinguin

League of Legends :

Pompa Team Yellow
Team 1

W finałowych zmaganiach, podczas Poznań Game Arena 2017, po 4 drużyny w każdym tytule zawalczy o zwycięstwo. Wszystko na oczach gości targów. Niech wygrają najlepsi!

 

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact