Co jest grane na stanowisku KINGUINA?

Kinguin, jedna z największych platform do sprzedaży oraz kupna m.in. gier komputerowych zaprasza wszystkich fanów eSportu i elektronicznej rozrywki na PGA 2016!

Oto co przygotowali dla Was na swoim stoisku:

  1. Zagraj w Counter Strike: Global Offensive z gwiazdami polskiego eSportu! Na specjalnie przygotowanych stanowiskach będziesz miał okazję sprawdzić swoje siły w CS:GO. Stań oko w oko w profesjonalnymi graczami jak i z innymi chętnymi. Zanosi się na rozgrywkę pełną emocji i zwrotów akcji!
  2. Kinguin przygotował mnóstwo innych atrakcji  takich jak konkursy i quizy, w których możesz wygrać wspaniałe nagrody!
  3. Zgarnij specjalną Kinguinową ulotkę i zgłoś się po kod zniżkowy na zakupy w e-sklepie Kinguin.net!

Dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Kinguin - przedstawiciele firmy z chęcią przedstawią Wam swoją ofertę!

Więcej informacji znajdziecie na portalach społecznościowych!

Kinguin jest jedną z największych światowych platform do sprzedaży i kupna gier komputerowych, oprogramowania i przedmiotów do wykorzystania w grach (skiny, bronie itp.). Kinguin umożliwia bezpośredni kontakt między sprzedającym a kupującym na cenowych warunkach korzystnych dla obu stron. Kinguin powstał w 2013 roku. Obecnie z platformy korzysta 4 miliony klientów i 4,000 sprzedających wystawiających 30,000 ofert na 13,000 produktów.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact