Bądź czujny! Potwory z Margonem nadciągają!

Margonem to prężnie rozwijający się świat pełen groźnych potworów i unikatowych przedmiotów, świat, z którym zmierzysz się przekraczając progi Poznań Game Arena.

Firma Garmory jest śląskim studiem gier, które 10 lat temu stworzyło największa pixel-artową grę MMPRPG Marognem. Gra wciąż cieszy się niezwykłą popularnością, obecnie ma ponad 300000 aktywnych kont graczy, a wy już niedługo będzie mogli spotkać się z jej twórcami podczas Poznań Game Arena.

Margonem dostępne jest w wersji polskiej i angielskiej. Aktualnie dostępna jest również mobilna wersja gry Marogonem Mini.

Margonem to prężnie rozwijający się świat pełen groźnych potworów i unikatowych przedmiotów, świat, w którym nieustannie czekają na Ciebie nowe zadania do wykonania, a gracze z całej Polski chętnie zmierza się z Tobą w pojedynkach grupowych.

Jest to kraina, którą spustoszyła wojna magów. Wyruszając jej szlakami, przemierzając nieodkryte knieje pełne dzikich zwierząt i śmiertelnie niebezpiecznych potworów, gracze muszą zwalczyć kłębiące się zło. Bądź czujny! Okolice miast i większość wiosek są bezpieczne. Tylko najbardziej zahartowani w walce wojownicy wychodzą, aby przetrzeć stare trakty, zgłębić tajemnice zapadłych jaskiń i krypt oraz odkryć skarby, które skrywa ziemia! Wśród ogromnej ilości przeciwników znajdą się również takie, które może pokonać tylko grupa zgranych kompanów. Czekają na ciebie mroczne tajemnice i wymagające zadania. Nabierz doświadczenia i zbierz grupę przyjaciół, aby odkryć wszystkie sekrety tej bajecznej krainy. W grze wcielisz się w rolę jednej z sześciu klas postaci, z której każda ma możliwość skomponowania własnego, potężnego ekwipunku. Dołącz do nas w bajecznej, dwuwymiarowej grze MMORPG Margonem! Zgnieć plugawe sługi chaosu obcasem żelaznego buta!

screenshot_1.jpg

Poza swoim flagowym projektem studio pracuje również nad aplikacja Petsbury.

Jest to wyjątkowa symulacja schroniska dla zwierząt! Gracz staje się szanowanym mieszkańcem miasteczka Petsbury, a jego głównym celem jest założenia schroniska dla zwierząt! Poszukuje bezdomnych zwierzaków, opiekuje się nimi i znajduje im nowych, kochających właścicieli w biurze adopcyjnym.

Rozbudowuj swoje schronisko, by przyjmować jak najwięcej zwierząt potrzebujących pomocy. Zbieraj złoto i materiały budowlane, by stawiać nowe pomieszczenia dla nich. Stwórz lepszy świat dla wszystkich futrzanych, czworonożnych przyjaciół!

Stoisko Garmory znajdziecie w Pawilonie 8A!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact