30 zespołów, 20 polskich game developerów, 2 konferencje i setki zwiedzających. Poznaj wyjątkowy konkurs ZTGK!

Już jutro – 29 czerwca – startują finały 9 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych 2017. A na sesji nagród specjalnych… wyjątkowe wyróżnienie od Poznań Game Arena za najbardziej zaawansowaną wydawniczą produkcję!

29-30 czerwca 2017 w Fabryce Sztuki w Łodzi, a dokładniej w Art_Inkubatorze, będzie się działo! Na 9. finale ogólnopolskiego konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych studenci z całej polski będą prezentować swoje oryginalne pomysły na gry. Co więcej, będą pokazywać jak je zrealizowali, w postaci grywalnego prototypu.

Jury złożone z pracowników ważniejszych w Polsce ośrodków akademickich zajmujących się grami oraz przedstawicieli największych polskich studiów gier przyzna nagrody w 6 kategoriach: Game Design, Game Development, Mobile Games, Virtual Environment, Game Graphics Concept oraz Game Review.

Warto również uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu towarzyszącym, jakim jest konferencja „Kultura Gier Komputerowych 4”. Natomiast Conference On Game Innovations to pozycja obowiązkowa dla przyszłych studentów kierunków z projektowania gier.

Przed ogłoszeniem wyników konkursowych odbędzie się jeszcze sesja nagród specjalnych, gdzie członkowie Poznań Game Arena i Fundacji Indie Games Polska wyróżnią najbardziej zaawansowaną wydawniczo produkcję nagrodą specjalną.

Po szczegóły i agendę konferencji zajrzyjcie na stronę organizatora: www.gry.it.p.lodz.pl,  a już jutro obserwujcie nasz FB i poznajcie zwycięzców!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact