Aktualności
25.04.2017
Intel tworzy nowe technologie przygotowując się do niezwykłej premiery sprzętu, Apple planuje dla iPhone 8 złącze Smart Connector, a Sony i Microsoft podaje sobie dłoń i zaczynają wspólnie pracować. To wszystko z powodu VR i AR, które mają rządzić światem gier. Dowiedz się jakie produkcje już chwyciły wirtualnego byka za rogi i poznaj premiery najlepszych pozycji VR.

[ więcej ]


13.03.2017
Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

[ więcej ]


18.01.2017
Dziękujemy, że byliście z nami w ostatnich latach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy preferencyjne warunki uczestnictwa w PGA 2017.

[ więcej ]


12.01.2017
Znacie piękną polską grę Datura? Nie? To może artystyczny Bound? Też nie? Nie martwcie się. Gry łączące rozrywkę ze sztuką zwykle przyciągają uwagę mniejszego, bardziej zamkniętego i specyficznego grona graczy. To jednak wystarczyło Michałowi „Bonzajowi” Staniszewskiemu, kierownikowi łódzkiego studia Plastic, by zdobyć prestiżową nagrodę „Polityki”.

[ więcej ]


23.12.2016
Co spowodowało, że nasze władze zaczęły tak intensywnie dofinansowywać polski rynek gier? Poznajcie najlepsze rodzime produkcje, które pokochał cały świat. To one otworzyły rządowe fundusze dla kolejnych dzieł polskich gamedevów.

[ więcej ]