Aktualności
07.11.2017
Jeszcze nie opadł na dobre kurz po tegorocznej edycji, a miłośnicy gier komputerowych już zacierają ręce! Znamy datę targów PGA 2018!

[ więcej ]


13.10.2017
Przedpremierowe pokazy gier, najnowszy i najmocniejszy sprzęt, najlepsi gracze e-sportowi, setki spotkań z influencerami. Tak w kilku słowach można określić Poznań Game Arena 2017. Tak prestiżowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez nagród branżowych.

[ więcej ]


08.10.2017
Słońce zaszło, ostatni komputer został wyłączony, emocje powoli opadają, jednak wspomnienia pozostaną na wiele lat – a jest co wspominać! Tegoroczne Poznań Game Arena pobiło wiele rekordów w porównaniu do poprzednich lat – poznajcie statystyki PGA 2017.

[ więcej ]


08.10.2017
Finały Pucharu Polski Cybersport w LoL, widowiskowy finał konkursu PGA&MODECOM Cosplay Show, mecz finałowy ASUS ROG z udziałem Izaako Boars, pokazy wiedźmińskiej gry GWINT, turnieje laser tag, promocyjne oferty gier i sprzętu i setki innych punktów programu już czeka na zwiedzających!

[ więcej ]


07.10.2017
Kto wygrał finał CS:GO Pucharu Polski Cybersport? Czy drużyna Lenovo Legion pokonała profesjonalnych zawodników eSportowych? I jaka znana osobistość odkryła w sobie ducha gamera? Zobacz relację z drugiego dnia targów.

[ więcej ]


07.10.2017
Super koszulki, fantastyczne czapki oraz modne opaski – wszystko z logo PGA i w doskonałym stylu! Pokażcie duszę gracza i zaopatrzcie się w full zestaw limitowanych gadżetów!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact