Aktualności
18.08.2017
Były animacje, ręczne rysunki, efekty specjalne, lektorskie przygody i oczywiście mnóstwo zabawy. Wśród nadesłanych prac wybraliśmy 6 najciekawszych – poznajcie zwycięskie spoty PGA 2017!

[ więcej ]


09.08.2017
Przygotowanie jednej edycji Poznań Game Arena to blisko dwa lata pracy, ale to nic w porównaniu z ilością zadań w czasie imprezy. Jest ciężko, ale niezwykle satysfakcjonująco! Dlatego potrzebujemy Was - gamerów, superbohaterów, praktykantów! Już dziś możecie wysłać swoje zgłoszenie.

[ więcej ]


08.08.2017
W dobie komunikacji pełnej skrótów i niedbałości o polskie znaki pisarstwo jest coraz mniej popularne. A jednak kiedy pełen nadziei i pomysłów internauta rzuca w eter pomysł dotyczący stworzenia amatorskiej modyfikacji do gry, na chętnych do tworzenia historii i dialogów, nie narzeka. Dlaczego?

[ więcej ]


01.08.2017
W turnieju Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends zmierzą się polskie gwiazdy e-sportu wraz z ambitnymi amatorami chcącymi sięgnąć po sławę. Rozgrywki kwalifikacyjne dopiero się zaczęły, a cały event spektakularnie zakończy się podczas Poznań Game Arena 2017!

[ więcej ]


28.07.2017
Wizyta polskiej delegacji branży gier na targach ChinaJoy w Szanghaju zaowocowała porozumieniem podpisanym przez Indie Games Polska ze swoim chińskim odpowiednikiem. Wizycie towarzyszył Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Paweł Lewandowski.

[ więcej ]