Konkurs Cosplay 2016

30 profesjonalnych cosplayerów, 30 fantastycznych nagród, 1 godzina niezapomnianego show!

Jak co roku na PGA będziemy gościć na naszej scenie finalistów konkursu Cosplay.  Każdy z nich zaprezentuje w specjalnym pokazie własnoręcznie wykonane kostiumy z Waszych ulubionych gier. Cosplay, czyli niesamowita pasja łącząca odgrywanie postaci jak i tworzenie przebrań, to fenomen, który towarzyszy nieodłącznie naszemu wydarzeniu od lat!

Także i w tym roku konkursem zaopiekuje się nasza Ambasadorka, Aleksandra " Shappi" Tora - polska cosplayerka, która w zawodach międzynarodowych została dwukrotnie uhonorowana tytułem Mistrza Europy. Shappi zadba o komfort uczestników podczas zbierania zgłoszeń jak i na samej imprezie.

Już w niedzielę 23 października 2016 r. będziecie mogli zobaczyć aż 30 wybranych uczestników na scenie Twitcha, którzy będą rywalizować o tytuł najlepszego stroju PGA! Mamy przyjemność ogłosić, że w tym roku każdy wygrywa! Nasz partner MODECOM ufunduje dla każdego występującego cosplayera paczkę atrakcyjnych nagród. Dla głównego zwycięscy LG przewidziało nagrodę specjalną: monitor idealny dla graczy.

Konkurs oceniać będzie profesjonalne jury, które kierować się będzie takimi kryteriami jak najlepsze wykonanie techniczne stroju czy odegranie charakteru postaci, ale i WY będziecie mieli swój głos. Już po PGA internetowo przeprowadzimy głosowanie na nagrodę publiczności!

Nie zwlekaj i weź udział w najbardziej widowiskowym konkursie Poznań Game Arena 2016!

Informacje dla uczestników


Tak wyglądały Cosplaye na PGA 2015:

pga-cosplay-2015-1.jpg

pga-cosplay-2015-2.jpg

pga-cosplay-2015-3.jpg

pga-cosplay-2015-4.jpg

pga-cosplay-2015-5.jpg

pga-cosplay-2015.jpg

[ Wstecz ]