Aktualności
18.01.2017
Dziękujemy, że byliście z nami w ostatnich latach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy preferencyjne warunki uczestnictwa w PGA 2017.

[ więcej ]


12.01.2017
Znacie piękną polską grę Datura? Nie? To może artystyczny Bound? Też nie? Nie martwcie się. Gry łączące rozrywkę ze sztuką zwykle przyciągają uwagę mniejszego, bardziej zamkniętego i specyficznego grona graczy. To jednak wystarczyło Michałowi „Bonzajowi” Staniszewskiemu, kierownikowi łódzkiego studia Plastic, by zdobyć prestiżową nagrodę „Polityki”.

[ więcej ]


23.12.2016
Co spowodowało, że nasze władze zaczęły tak intensywnie dofinansowywać polski rynek gier? Poznajcie najlepsze rodzime produkcje, które pokochał cały świat. To one otworzyły rządowe fundusze dla kolejnych dzieł polskich gamedevów.

[ więcej ]


24.11.2016
Klawiatury, myszki, komputery, monitory... a nawet gogle wirtualnej rzeczywistości! Wybierz produkty, które Tobie odpowiadają i zagłosuj na najlepsze!

[ więcej ]


24.11.2016
Pamiętacie jak rodzice zerkali na Was, siedzących przy komputerze i mówili „przestań już się bawić”? Nieważne, że akurat rozliczaliście duży projekt albo uczyliście się do sprawdzianu ;) Te czasy na szczęście minęły. Oby bezpowrotnie!

[ więcej ]


03.11.2016
5 000 m2, blisko 3 100 uczestników z 25 krajów i ponad 100 prelekcji. Tak w skrócie wyglądał tegoroczny GiC na PGA. A to dopiero początek liczb robiących wrażenie w branży game developingu.

[ więcej ]


02.11.2016
Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

[ więcej ]


28.10.2016
Blow czy Stuu to znani gamingowi YouTuberzy, których od lat możecie spotkać na Poznań Gamie Arena. Możliwe jednak, że już niebawem zobaczycie ich także pod logiem TVN.

[ więcej ]


28.10.2016
Sala Ziemi wypełniona po brzegi, energetyczna muzyka, zmysłowe występy performerów, ciekawostki z historii targów i moc życzeń - tak Międzynarodowe Targi Poznańskie świętowały swoje 95-lecie.

[ więcej ]


26.10.2016
30 najlepszych polskich cosplayerów wystąpiło na scenie Twitcha w ostatnim dniu Poznań Gamie Arena. Ich pokazy przyciągnęły wielu widzów zarówno pod sceną, jak i przed monitorami podczas live streamingu. Nagrodę za najlepszy strój wręczył sam Prezydent Miasta Poznań – Pan Jacek Jaśkowiak.

[ więcej ]


26.10.2016
Kilkaset nagród, kilkadziesiąt zwycięzców i nieskończona ilość zadowolenia! Poznajcie listę wygranych.

[ więcej ]


26.10.2016
Jedenasta edycja Targów Gier, Rozrywki i Multimediów POZNAŃ GAME ARENA za nami. Po raz kolejny możemy ją uznać za ogromny sukces. Liczby mówią same za siebie.

[ więcej ]


25.10.2016
W niedzielne popołudnie prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak odwiedził uczestników Poznań Game Arena. Za główny cel wizyty obrał Strefę Niezależnych Twórców Gier, przedsiębiorstwa z poznańskim rodowodem oraz bajkowy konkurs Cosplay.

[ więcej ]


23.10.2016
Na stoisku Samsunga już pierwszego dnia grało 150 osób – triumfowały turnieje League of Legends oraz Battlefield 1 a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy i licznych konkursów.

[ więcej ]


23.10.2016
To niezaprzeczalnie gratka dla audiofili – można tu pograć z najlepszymi słuchawkami z rodziny Arctis na uszach. To również dobra okazja żeby sprawdzić na żywo jak podoba nam się dźwięk i jakość, test słuchawek na żywo – to nie zdarza się często!

[ więcej ]


Więcej aktualności

BYŁO GRUBO!

Za nami kolejna edycja Poznań Game Arena!

Już tęsknimy za wami!

Widzimy się za rok!

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Usługi