Aktualności
29.11.2016
Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

[ więcej ]


24.11.2016
Klawiatury, myszki, komputery, monitory... a nawet gogle wirtualnej rzeczywistości! Wybierz produkty, które Tobie odpowiadają i zagłosuj na najlepsze!

[ więcej ]


24.11.2016
Pamiętacie jak rodzice zerkali na Was, siedzących przy komputerze i mówili „przestań już się bawić”? Nieważne, że akurat rozliczaliście duży projekt albo uczyliście się do sprawdzianu ;) Te czasy na szczęście minęły. Oby bezpowrotnie!

[ więcej ]


03.11.2016
5 000 m2, blisko 3 100 uczestników z 25 krajów i ponad 100 prelekcji. Tak w skrócie wyglądał tegoroczny GiC na PGA. A to dopiero początek liczb robiących wrażenie w branży game developingu.

[ więcej ]


28.10.2016
Blow czy Stuu to znani gamingowi YouTuberzy, których od lat możecie spotkać na Poznań Gamie Arena. Możliwe jednak, że już niebawem zobaczycie ich także pod logiem TVN.

[ więcej ]


28.10.2016
Sala Ziemi wypełniona po brzegi, energetyczna muzyka, zmysłowe występy performerów, ciekawostki z historii targów i moc życzeń - tak Międzynarodowe Targi Poznańskie świętowały swoje 95-lecie.

[ więcej ]


26.10.2016
30 najlepszych polskich cosplayerów wystąpiło na scenie Twitcha w ostatnim dniu Poznań Gamie Arena. Ich pokazy przyciągnęły wielu widzów zarówno pod sceną, jak i przed monitorami podczas live streamingu. Nagrodę za najlepszy strój wręczył sam Prezydent Miasta Poznań – Pan Jacek Jaśkowiak.

[ więcej ]


26.10.2016
Kilkaset nagród, kilkadziesiąt zwycięzców i nieskończona ilość zadowolenia! Poznajcie listę wygranych.

[ więcej ]


26.10.2016
Jedenasta edycja Targów Gier, Rozrywki i Multimediów POZNAŃ GAME ARENA za nami. Po raz kolejny możemy ją uznać za ogromny sukces. Liczby mówią same za siebie.

[ więcej ]


25.10.2016
W niedzielne popołudnie prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak odwiedził uczestników Poznań Game Arena. Za główny cel wizyty obrał Strefę Niezależnych Twórców Gier, przedsiębiorstwa z poznańskim rodowodem oraz bajkowy konkurs Cosplay.

[ więcej ]


23.10.2016
Na stoisku Samsunga już pierwszego dnia grało 150 osób – triumfowały turnieje League of Legends oraz Battlefield 1 a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy i licznych konkursów.

[ więcej ]


23.10.2016
To niezaprzeczalnie gratka dla audiofili – można tu pograć z najlepszymi słuchawkami z rodziny Arctis na uszach. To również dobra okazja żeby sprawdzić na żywo jak podoba nam się dźwięk i jakość, test słuchawek na żywo – to nie zdarza się często!

[ więcej ]


23.10.2016
Jeśli chcecie się przenieść do wirtualnej rzeczywistości, to dobrze trafiliście. Jednak to nie wszystkie atrakcje jakie czekają na stoisku Freeway OMT - wyłącznego dystrybutora marki GoPro.

[ więcej ]


23.10.2016
Spośród blisko 100 zgłoszonych cosplayerów wybraliśmy najlepszą, najbarwniejszą i zachwycającą 30-tkę. Kochacie gry i ich postacie? Nie może Was zabraknąć!

[ więcej ]


23.10.2016
Po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, dedykowany małym i średnim studiom developerskim prezentującym swoje gry w strefie Indie Games. Ich dokonania oceniali koledzy po fachu, którzy niejedno w życiu widzieli i w niejedno grali, jak również przedstawiciele ministerstw.

[ więcej ]


Więcej aktualności

BYŁO GRUBO!

Za nami kolejna edycja Poznań Game Arena!

Już tęsknimy za wami!

Widzimy się za rok!

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Usługi